Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pan doktor1

Jak rozpoznać prawiczka i dziewicę 25 plus

Polecane posty

Gość gość
no i jeszcze dodam - 33 lata, nadal bez seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zacznijmy od tego że nie istnieje coś takiego jak "dziewica 25 plus". Starych prawików jest dużo, to fakt, ale 25-letnich dziewic praktycznie nie ma, nawet w najgorszej brzydocie czy największym kaszalocie ktoś umoczy do 20, max do 22 lat. xx Sama prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczka ale takiego 30+można rozpoznać po tym że jest cichy i nierozgarnięty Przyszło mi z takimi od czasu do czasu pracować w magazynie. Kompletnie nie czają co sie do nich mówi, wciąż robią błędy, brak im jakiejkolwiek werwy , asertywności, poczucia humoru jakiegoś luzu. W przerwie koledzy cisną z takich bekę i podczas takich yntelektualnych rozmów wychodzi na jaw kto juz jakieś doświadczenie w tych sprawach miał, a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią wierszem i śpiewają falsetem a z ust im wali serem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek -typowy nieogar ciapa, niczego w życiu sie nie dorobił Dziewczyna-szpetna przeważnie chorobliwie otyła i nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą głupotą jest równać nieśmiałość i inne cechy charakteru z dziewictwem lub prawictwem. Stare przysłowie mówi że "cicha woda brzegi rwie". A "krowa która dużo ryczy mało mleka daje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawiczek -typowy nieogar ciapa, niczego w życiu sie nie dorobił" Za to 90% tzw. "nieprawików" dorobi się prędzej czy później rogów. Nie bardzo czuje, czy warto im czegokolwiek zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdrhrhhhrh

JfjfjfjUp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala

O prawictwie najbardziej decyduje mały dostęp do kobiet i mała komunikatywność. Jak ktoś nie chodzi do klubów a w pracy ma samych mężczyzn to może być nawet przystojnym, dobrze ubranym i ogarniętym... 30-letnim prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie da się zawsze rozpoznać. Czasem można przypuszczać. Często jest pomyłka w drugą stronę - myślimy, że dany chłopak/dziewczyna jest bardziej rozrywkowy niż ma to miejsce w rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie da się zawsze rozpoznać. Czasem można przypuszczać. Często jest pomyłka w drugą stronę - myślimy, że dany chłopak/dziewczyna jest bardziej rozrywkowy niż ma to miejsce w rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie da się zawsze rozpoznać. Czasem można przypuszczać. Często jest pomyłka w drugą stronę - myślimy, że dany chłopak/dziewczyna jest bardziej rozrywkowy niż ma to miejsce w rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie da się zawsze rozpoznać. Czasem można przypuszczać. Często jest pomyłka w drugą stronę - myślimy, że dany chłopak/dziewczyna jest bardziej rozrywkowy niż ma to miejsce w rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
7 minut temu, Gość ... napisał:

Nie da się zawsze rozpoznać. Czasem można przypuszczać. Często jest pomyłka w drugą stronę - myślimy, że dany chłopak/dziewczyna jest bardziej rozrywkowy niż ma to miejsce w rzeczywistości. 

 Da się da. Przystaw zapaloną świecę do pipki, jak zgaśnie to znaczy ze jest przeciąg - była brana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak rozpoznać nie-dziewicę? Nosi prześwitujące rajty i krótkie ...enki, że prawie dupę jej widać. Jak rozpoznać nie- prawiczka? zachowuje się jak głośny goryl w zoo. Zarówno nie- dziewice i nie- prawiczki są dumni z tego, że uprawiają seks jakby co najmniej dostali nagrodę nobla. Tymczasem jest to osiągnięcie na miarę oddania stolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobry obraz psychologiczny dziewic i prawiczków, bardzo dobry. Jak moja siostra się bzyknęła to od razu jak ją zobaczyłam wiedziałam! Dziwne to, ale zmieniła jej się twarz, czyli mimika, spojrzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem prawiczkiem 35+ i powiem Wam, że zupełnie nie pasuję do opisu prawiczka. Mimo to, moje prawictwo wcześniej czy później i tak wychodzi na jaw, niestety. Już wiele razy najadłem się wstydu z tego powodu. Brak doświadczenia przeważnie wychodzi dopiero w rozmowie😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Basior napisał:

 Da się da. Przystaw zapaloną świecę do pipki, jak zgaśnie to znaczy ze jest przeciąg - była brana!

😂👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, akimuszki napisał:

:classic_cool: Byc prawiczkiem w wieku 35 lat = wygrać życie.

Znaczy, że wygrałem życie? Nie powiedziałbym🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nie zatrulismy sobie go, a czybyloby lepiej tego nie wiemy. Madry ten kto doswiadczyl przebywania z kobietą 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha, Onsam to najstarszy pråvik na kafe 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Mi niedługo stuknie 29lvl i nadal jestem prawiczek. W moim wypadku zdecydowała nerwica lękowa która sprawia że wszystkiego się boję. Akurat powodzenie zawsze miałem spore ze względu na aparycję, poczucie humoru i nie bycie przesadnie miłym facetem. Zawsze bałem się jednak bliższej relacji z kobietą a z kolei seks bez uczucia nie ma dla mnie sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2019 o 13:23, Gość Gość napisał:

Znaczy, że wygrałem życie? Nie powiedziałbym🤔

Dokładnie. My stare praviki wygraliśmy życie... inaczej.

 

Dnia 14.09.2019 o 14:57, Gość Gość napisał:

Hahaha, Onsam to najstarszy pråvik na kafe 😂

Mało prawdopodobne żeby mnie ktoś tu pokonał pod tym względem, bo w swym staroprawictwie dobiłem do 37 r.ż.

Smutny jest obraz przeciętnego starego pravika, czasem nawet gorszy niż w opisie. Jako jeden z zainteresowanych tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×