Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

głodówka

Polecane posty

Gość gość

Zanim ktoś się rzuci jak bardzo to niezdrowe oraz jak bardzo szkodliwe informuje, że wiem jakie są konsekwencje oraz to moje ciało, mój organizm Także Aktualnie moja waga wskazuje 62 kg przy 163cm. Mimo że nie jest to nadwaga moje ciało ma taką budowe, że wygląda to jakbym wazyla z 75kg. Dlatego chciałabym się dowiedzieć od innych doświadczonych osób ile dni głodówki potrzebuje by dobić 50kg O, jeszcze chce dodać że diety typu 5 małych posiłków, ćwiczenia nie wpływają na mój wygląd tak jakbym chciała (trenowalam i zamiast zrzucić choćby 5kg przez 2miesiące dorobilam się obrzydliwych mięśni nóg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja stosowalam glodowke 7 dniowa i powiem ci ze jestem na maxa zadowlona i pewna ze to leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo to 2 lata temu teraz wrocilo mi 3 kilo i dzis jest pierwszy dzien mojej 6 dniowej glodowki ostatnio schudlam 6 kilo, teraz chce 3kg tyle wystarczy zebym czula sie dobrze Ostatnio zniknal mi calkiem cellulit,pozbyam sie brzekow wodnych,zaparc i wzdec,wrecz fruwalam, bylam lekka,czullam sie pieknie, obecnie jest mi ciezko, puchne i zatrzymuje mi sie woda, a cellulit mam na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilam tak;wode z cytryna ciepla, kawe gorzka i multiwatimine, robilam lewatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shishibi
Oczywiście zrobiłam sobie już wprowadzenie, ograniczalam jedzenie, wczoraj wzięłam środki na przeczyszczenie i dziś startuje na czysto. Będę spożywać dużo wody, prawdopodobnie czasem czarną kawe. Gdy dotrwam rozpoczne wyprowadzanie na sokach a później powoli dodam warzywa. Będę też codziennie meldowac jak idą efekty. Jako iż nie wiem ile dni potrzebuje na zrzucenie 10kg wyznaczam sobie 15 dni na początek. Tylko co zrobić by nie podjadac pracując na kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze trudno pracujac na kuchni,powiem Ci, tylko silna motywacja J dzis pije wode, kawe musze nie dam rady Ty chcesz 10 dni?-duzo,powiem Ci ze na 6 dniu jestem bardzo slaba ale 10 dni to taki dobry czas jak sie wytrzyma bo wchodzi sie w I ketoze A powiem Ci ze smak,zapach z buzi i obłozony jezyk jest straszny!!!!ale dasz rade,myj zjezyk szczoteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli walczymy razem,pisz jak Ci idzie,bedziesz moim wsparciem Powiem Ci ze pomagaj tabl.sudafed na kaszel,ale ja ie spie po nich i biore tylko jak czuje ze juz nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uwazaj po wyjsciu, bo kolezanka moja byla 20 dni na glodowce,schudla 15 kilo,ale rzucila sie na jedzenie i miala zapalenie jelita i wrocilo 8 kilo moment,wiec pozniej tez trzeba madrze.Ja niemialam powrotu wagi bo jak zaczelam jesc dalej sie ilnowalam.Przybralam po 2 latach 3 kilo i mnie mecza.Ale naprawde warto,piekna cera wlosy,cellulit schodzi.Bedziemy mogly na wiosne minowke zalozyc.I to tylko 6 czy 10 dni.I napewno nic ci sie niestanie.Kup elektrolity i multivatimine do rozpuszczania.Jakbys byla slaba pij,pomaga.Mam na imie Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shishibi
Bawiłam się w głodówki startując z 74kg jednak robiłam je krótkie ponieważ po 3/6 dniach zaczynalam podjadac, a to kanapeczke, a to pomidorka, pieroga, kotlecika i się poddawalam. Teraz mam nadzieje, że będzie lepiej ponieważ odkąd zaczęłam ograniczac jedzenie mam na nie mniejszą ochotę :] No I nigdy nie miała jojo. Tu mam szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak u Ciebie, ja dalam rade,mysle ze juz do wieczora nic sie niezmieni.boje sie jutra ale pisanie z toba mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shishibi
1 Dzień: Woda, woda, woda i jeszcze raz woda. Południem by się czymś zająć posprzatalam mieszkanie. Wieczorem wyszłam na spacer z przyjaciółką. Nie wiem ile kilometrów zrobiliśmy ale zeszło się 3 godziny :) W międzyczasie wypilam gorzką kawę. Głodu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,iesze sie ze dajesz rade.Ja tez od rana kawa, i woda.wrocilam wlasnie z pracy i pije kawe.Tez nieczuje glodu-taie znieczulenie fajne.Zaczelo bolec mnie kolano-podobno tak jest na glodowce.A wazysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilka zidiociała XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spasione idiotki na samej wodzie jadą i myślą,że będą piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta spasiona idiotka wazy 51 kilo a chce 47 przy 165cm,wiec zbyt spasiona nie jestem, a takie wpisy tylko mnie motywują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,jak nasz 2 dzien,zero uczucia głodu,dobrze sie czuje,zlecial mi brzuch i skore na ciele mam jakas taka sprezysta-to narazie odwodnienie,ale jest super.Jutro 3 dzien powinno byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shishibi
2 dzień był dobry. Musiałam na kuchni spróbować jakiegoś dania ale potem odpokutowalam jazdą na rolkach. Były zawroty głowy i ból mięśni jednak samopocZucie całkiem dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,rano wstałam i czulam sie super-na wadze 1,5 kg mnie o 2 dniach-fajnie.Nie czuje wogole glodu,jestem pozytywna i wkuwanie idzie mi lepiej.Ciagne nadal moz wiecej niz 6 dni-a jak u Ciebie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, nieprzejmuj sie tymi ktorzy wypisuja zle rzeczy. Wolą sie truc chemią w pozywieniu, byc grubi, zmeczeni i obwiniac wszystkich.Dzis na 3 dniu mam euforie-wg.Małachowa to wydzielajace się ketony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,co mnie dobja?ze 3 kg nadwagi a taki efekt-nie wchodze w sposdnie z lata, w strój kapielowy.Niby nic 3 kilo a jak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shishibi
3 dzień był lekki. Dałam radę Na wadze 60,3 :D Myślę że jak dobije do 55 to będzie wystarczająco. Zacznę przerabiać to na mięśnie. Różnica w spadku U mnie jest szczególnie na udach i brzuchu (dużo marszuje, robię siad przy ścianie + wcześniej mniej jadłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,czyli 2 kilo Ci ubyło?mi 1,80 kg,wczoraj wieczorem zawroty glowy,dzis ok,mialam kolo 12 glipue mysli o jedzeniu ale walcze, mam luzniejsze spodnie, chce jeszcze z 1,5-2 kilo, mało,ale jak dużo jednocześnie.O dziwo dzis tez mam duzo sily.Gratuluje Ci.Ja dzis gorzej psychicznie, nie czuje nic nie chce mi sie jesc a mysle o jedzeniu.Nie dam sie.Mi tez zalezy na udach i pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A,wiesz jaki numer-kolano bolało wczoraj strasznie, spuchło, a dzis nic!!!!!!!!!teoria Małachowa to fakt-samonaprawa organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, piaty dzień jest super,najlepsza est ta energia, myslalam ze bede slaba, ale rano jest lepiej,wieczorem mnie bierze osłabienie, jest mi bardzo zimno.mam chec przedluzyc,tylko 2,20 kg mniej,myslalam ze bedzie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej się głodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×