Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

smieszy mnie jak ludzie na twitterze w swoim bio piszą

Polecane posty

Father daughter mother woman wife mother sister dad husband ja jeebie xd. Super zawod kvrwo xd. Siedzisz se na stolku prezydenckim w usa a potem baki zwijasz i p*********z ze jestes ojcem i mezem albo zoną i siostrą matką ja jeebie xd. Beznadzieja. Tez mi zawod....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie zwykły pieprzony plebs, taka locha myśli że rozłoży nogi, wysra gó/wniaka i jest KIMŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie te śmiechy omijają, bo ani tam nie zaglądam. Nawet insta czy FB nie mam, bo mi to do niczego nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja twittera lubie bo mozna sobie robic jaja na profilu jakichs znanych osobistosci albo kontaktowac sie ze swoimi idolami. To tak jak kafeteria w postaci platformy spolecznosciowej xd. Facebool czy insta nie uzywam, omijam szerokim lukiem... ja np czesto obrazam ludzi na profilu mobiego hahah... jaja są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, kto kvrwa nie jest matką czu ojcem, miliardy ludzi są. Niestety ludzid nie odrozniaja wirtualnosci od rzeczywistosci dla ludzo facebook czy instagram to zycie. Jesli obrazisz jakiegos zjeeba ze swojego miasta to zara bedzie wiafomo kim jestes i problemy bo ludzie nie odrozniaja rzeczywistosci od imternetu. A twitter to internet a nie zycie. Wchodze zeby sie odmozdyx a nie chwalic kilkudniowym dzieckiem czy nowym autem :O albo wakacjami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Evil - nie chodziło mi o pogardę, dla tych co tam przesiadują albo się udzielają, tylko że mnie do tego w ogóle nie ciągnie. Ale... święta nie jestem, ciągnie mnie na kafe i jeszcze jeden tego typu portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na twitterze jestem bo zalozylem kiedys by napisac do Cedrika Bixler Zavaly na temat jednego albumu. No i mialem z nim konwersacje i tak juz zostalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż musiałam wygoglować :P pierwsze co słysze o kims takim, jednak mam ograniczone horyzonty. Może pora zaczerpnąć więcej świata i przejrzeć twitera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twitter ok, ja mam 31 followersow i za malo.... wiekszosx amerykanie jak wstahe to rano i w poludnie oni spia i moj feed jest pusty xD. Mam jedynie weganskie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×