Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek16283

Poród

Polecane posty

Gość marek16283

Hej dziewczyny jestem w 18 tygodniu ciąży i strasznie się boję że urodzie chore dziecko, nie wiem czy to każdej mamie chodzi po głowie..... W 8 tygodniu brałam antybiotyk amotaks, syrop i tabletki prenalen na przeziębienie, Ostatnio przez 2 dni miałam jakąś wysypka uczuleniowa, boję się że to może zaszkodzić dziecku a do tego jeszcze w 6,7 tygodniu miałam płomienie i brałam luteine i nospe..... To moja 2 ciąża i tak strasznie się boję przez te moje historie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to gin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek16283
Nic, że w ciąży wiele kobiet bierze antybiotyki i jest ok Ty bardziej chodzi o moją psychikę a najbardziej o ten antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek16283
Boję się po prostu bo w 1 ciąży nie brałam w ogóle antybiotyków a tu tak tym bardziej w 1 trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu do nas i naszych perypetii to co piszesz jest aż śmieszne, ale rozumiem, że to kwestia psychiczna u Ciebie. Za kilka tygodniu zrobisz sobie usg połówkowe i tam lekarz jest wstanie już wyłapać większość nieprawidłowości. To może da Twojej głowie spokój, bo nam to się nie uda na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj, amotaks można brać. Idź na polowkowe to się trochę uspokoisz. Myślisz że jak ciąża trwa 9 z możliwych 12 miesięcy w roku to jest szansa zeby sie uchronić przed chorobami ? Większości dziewczyn coś dolega w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest to by przy każdym badaniu ginekologicznym cipki mieć partnera i by wspierał poród bo CC są często komplikacje. A podczas badań dochodzi gdy jesteś sama do molestowań i nawet gwałtów! ! Jak robił onkolog urolog .Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek16283
Wiem pójdę na to połówkowe, tylko wiecie jak to jest.... Tyle tego w tak wczesnej ciąży.... Wiem że kobiety miewają o wiele gorsze problemy, Ale pewnie i tak każda dręczy to samo pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×