Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim jest koke?

Polecane posty

Gość gość
A ty oczywiście siedziałaś/eś z nim w jego domu, przed jego komputerem , bo skąd inaczej wiesz co robił? Przenikasz przez ściany? A może jesteś wróżem Jackowskim?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wysłał jej filmik jak się onanizuje? No ale skoro tak to ona też musiała się odpłacić. Wstrętna onanistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wysłał jej filmik jak się onanizuje? No ale skoro tak to ona też musiała się odpłacić. Wstrętna onanistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrętny babsztyl. Unikać tego gòwna.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie miał Nicki oprócz Koke ? Jak wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke miał chyba ze 100 nicków. Wygląda przeciętnie, wysoki blondyn z zezem i małą, chudą pauką :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ? :-D Więc jak to możliwe, że miał takie powodzenie ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udawał przystojnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie zaczynał od tematów o ocenie jego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu wszystkie męskie Nicki mają małe pauki ? Nie spotkałam tu faceta z konkretnym zaganiaczem. Sami bajkopisarze a jak przyjdzie co do czego to wyciąga jeden z drugim glistke z rozporka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała pauka wielkie ego u panów z ero :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniejszego ma podobno Nowy w mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni wszyscy tutaj mają mikrusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy ! :-D Tylko na forum się przechwalacie a w realu glistka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom tutejszych hejterek. Nie liczy się człowiek tylko wielkość chu//ja lub nosa - jak to się dostawało Kuszy. I dlatego właśnie że wasze priorytety to poziom rozporka wstrętne babsztyle, siedzicie tu i hejtujecie Koke, Nowego, Want, Imperium, Kuszę. Bo nie macie własnego życia i charakteru. Po drugie. Żadna z was ani nie widziała pindola Koke ani Nowego ani figury Want . Wiecie tyle ile wyczytałyście bzdet na forum. Gdyby było inaczej, w waszych wpisach byłoby choć odrobinę prawdy durnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię o własnym osobistym doświadczeniu. Nie ocenia się po wielkosci nosa, kootasa czy czego tam chcecie. Ale jak się umawiać na sex, idiota mi mówi ze ma 18 cm a w rzeczywistości nie mam nawet co w dłoń wziąć to wybaczcie, ale to żenada :classic_cool: To to samo jakbym mówiła, że mam cycki wielkości arbuza jeśli mam grejfruty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, tylko że wypadałoby zaznaczyć że to nie Koke , a wyglądałoby że on bo na temacie o Koke. On się z nikim na sex ani nie umawiał ani nikomu ni nie wysyłał zdjęć penisa. Gdyby było inaczej zdjęcia już by fruwały. Wszystko co było napisane o nim, o Want, o Imperium, o ciotkach to stek bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka pewna, że by latały foty :-) Mam zdjęcia większości kobiet i w życiu nic by ode mnie nie latalo ani po forum, ani gdzieś indziej. A jeśli chodzi wybujale ego tutejszych panów to nijak się to ma do wielkości ich kootasow. Małe pindolki. Bez wyjątku (autopsja żeby nie bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałaś być bardzo towarzyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza, Kuszeńka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie bądź taka pewna, że by latały foty usmiech.gif Mam zdjęcia większości kobiet i w życiu nic by ode mnie nie latalo ani po forum, ani gdzieś indziej. A jeśli chodzi wybujale ego tutejszych panów to nijak się to ma do wielkości ich kootasow. Małe pindolki. Bez wyjątku (autopsja żeby nie bylo) X Ta to musi mieć przebieg:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że siedzi tu z osiem lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke ma małego chrabąszcza i tyle :-D Dobry był tylko do pisania i fantazjowania, a jak przyszło do spotkania w realu, to wymiękał. Zez, mały kutek i mit Koke upadał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny masz może dużego ale ci nie staje, wiec pożytku nie ma z ciebie żadnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz to zalogowana. W tym momencie możesz być nawet zazdrosnym mężczyzną udającym kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koke ma małego chrabąszcza i tyle smiech.gif Dobry był tylko do pisania i fantazjowania, a jak przyszło do spotkania w realu, to wymiękał. Zez, mały kutek i mit Koke upadał smiech.gif x Widocznie z Tobą nie chciał się spotkać. Widocznie byłaś"Dobra tylko do pisania i fantazjowania, a jak przyszło do spotkania w realu"... poszukał kogoś innego. Life is brutal bejbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke szczurzyłeś wczoraj na Magdę bejb. Masz małego, mężczyzna z ciebie żaden 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×