Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpuenta

...

Polecane posty

Gość gośćpuenta

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelka wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak, iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza sie bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamieta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli sie z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, nie jest jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. https://www.youtube.com/watch?v=oWmEY2Hjwvs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 nie kradnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLa
Szukam cię - a gdy cię widzę, udaję, że cię nie widzę. Kocham cię - a gdy cię spotkam, udaję, że cię nie kocham. Zginę przez ciebie - nim zginę, krzyknę, że ginę przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, długo jeszcze poleżę w szklanej wodzie, w sieci wodorostów, zanim nareszcie uwierzę, że mnie nie kochano, po prostu. :( /"Ofelia" - Maria Pawlikowska-Jasnorzewska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoki jak topola.!a głupi jak fasola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie jest miłość ? cóż ja czuję? A jeśli miłość ? co to jest takiego? Jeśli rzecz dobra ? skąd gorycz, co truje? Gdy zła ? skąd słodycz cierpienia każdego? Jeśli z mej woli płonę ? czemu płaczę ? Jeśli wbrew woli ? cóż pomoże lament ? O śmierci żywa, radosna rozpaczy, Jaką nade mną masz moc! Oto zamęt . Żeglarz, ciśnięty złym wodom dla żeru, W burzy znalazłem się podarłszy żagle, Na pełnym morzu, samotny, bez steru. W lekkiej od szaleństw, w ciężkiej od win łodzi Płynę nie wiedząc już sam, czego pragnę, W zimie żar pali, w lecie mróz mnie chłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
Hymn o Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarriikkk
milosc nie potrzebuje hymnow...milosc potrzebuje dobrego seksu...wtedy jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość nie dopuszcza się bezwstydu więc miłość która pochodzi z cudzołóstwa jest święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam dobry seks to za mało, trzeba nakarmić i duszę, i ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz szarik ani nie masz milosci ani nawet bylejakiego seksu a teraz wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.02 miłość nie może być zła albo potępiona przez Boga, chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na to ksiądz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
Pierwszy list do Koryntian Miłość cierpliwa jest......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
Niestety nie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc La...to masz tak samo jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkk
wy to jednak falszywi zli ludzie jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty szarik czlowiek szczery jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość z romansu jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlau
tak lekko ubyć z zapachu z barwy po prostu pod głowę ramię i zasnąć wiatr nie obudzi pszczoła ciemnymi skrzydłami nie ugłaszcze ziemi oddać siebie tak bardzo że już niczym nie zostać i nigdzie Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
Czy to ty jesteś blisko jakbyś słuchał serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkk
nie ma zlej milosci...sa tylko chore wartosci...ktore sa nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćl
VICTOR Venerdi gdy spłynę po Twoim poliku gdy spłynę po Twoim poliku nie ocieraj mnie chcę płynąć dłużej niż cały świat gdy deszczową nocą będę pukać w szybę otwórz mi swoje oczy nie chcę błądzić po cudzych snach a gdy będę porywać Ci parasolki lub zrywać z głowy kapelusze to wtedy goń mnie goń mnie głęboko po wszystkich kartkach ulicach wspomnieniach a ja właśnie tam na skraju Twej twarzy będę czekał na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlau
Umrę ci kiedyś ^_^_^__________________________ Oczy mi zamkniesz. I wtedy swoje Smutne, zdziwione, Bardzo otworzysz. J.Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
Jest taka miłość Która nie umiera Choć zakochani od siebie podejdą Jest taka miłość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlau
Dobrze, że przyszłaś mówi. Słyszałaś, że we czwartek rozbił się samolot? No więc właśnie w tej sprawie przyjechali po mnie. Podobno był na liście pasażerów. No i co z tego, może się rozmyślił. Dali mi jakiś proszek, żebym nie upadła. Potem mi pokazali kogoś, nie wiem kogo. Cały czarny, spalony oprócz jednej ręki. Strzępek koszuli, zegarek, obrączka. Wpadłam w gniew, bo to na pewno nie on. Nie zrobiłby mi tego, żeby tak wyglądać. A takich koszul pełno jest po sklepach. A ten zegarek to zwykły zegarek. A te nasze imiona na jego obrączce to są imiona bardzo pospolite. Dobrze, że przyszłaś. Usiądź tu koło mnie. On rzeczywiście miał wrócić we czwartek. Ale ile tych czwartków mamy jeszcze w roku. Zaraz nastawię czajnik na herbatę. Umyję głowę, a potem, co potem, spróbuję wyspać się z tego wszystkiego. Dobrze, że przyszłaś, bo tam było zimno, a on tylko w tym takim gumowym śpiworze, on, to znaczy ten tamten nieszczęśliwy człowiek. Zaraz nastawię czwartek, umyję herbatę, bo te nasze imiona przecież pospolite W.Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×