Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam zrobić.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Dwa miesiące zerwał ze mną chłopak, nie mieliśmy kontaktu i zaczęliśmy znów pisać. Spotykamy się na seks to chore. Zerwalismy z byle powodu, on tydzień temu powiedział mi ze mam się nie angażować itp. Lecz ostatnio trafilam do szpitala i napisał mi ze się strasznie o mnie martwi,później zaczęliśmy temat związku i On napisał że to nie jest rozmowa na teraz żeby lepiej o tym nie gadac na razie, piszemy codziennie,strasznie mi na nim zależy chciałabym abyśmy znów byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tydzień temu powiedział mi ze mam się nie angażować X Dlaczego wy jesteście takie głupie? Powiedział, ze masz się nie angażować, nie, nie wrócicie do siebie. On chce seksu, a nie znalazł żadnej chętnej po zerwaniu z Tobą, więc bzyka Ciebie, bo głupia dajesz. Pozna inną, to pójdziesz w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.55- dokladnie. On chce tylko seksu, nie ludz sir ze wrocicie do siebie. Jasno pwoedzial ze masz sie nie angazowac. Bedzie Cie r...l do czasu az znajdzie Inna I Ciebie wtedy kopnie w d...e. Nie badz naiwna! Radze zerwac z nim wszelkie kontakty jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×