Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż stał się tyranem po zdradzie

Polecane posty

Gość gość

Zaznaczę, że nie chodzi tu o mojego męża, a o męża koleżanki. Ale to co się teraz dzieje to jej wina. Jej mąż był bardzo poukładanym lekarzem wojskowym. Dbał o żonę i dzieci. Wyjścia do restauracji, komplementy, kwiaty, przytulanie. Jak to dobry mąż. Ta idiotka, moja koleżanka zdradziła go. Gdy mąż się dowiedział to z kochanego męża zmienił się w tyrana. Zaczął ją bić, zablokował dostęp do konta, zabrał kluczyki do samochodu, teraz jeździ komunikacją miejską. Mówi, że zabierze jej dzieci. Moim zdaniem jej się to należy. Miała dobrego męża, nie umiała go docenić, zaczęła się puszczać. Nawet jakiś święty nie wytrzymałby takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasluzyla na bicie i tyranie i na zabranie dzieci? Ty jestes idiotka....czy udajesz? Rozwod...ok,ale reszta? Ciebie Twoj tez leje jak "zasluzysz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem dojrzali ludzie się nie zdradzają, jak coś nie pasuje w związku to trzeba się rozstać i układać sobie życie na nowo albo żyć romansami. A skoro tak się stało to się rozstać, nic już się raczej nie odbuduje skoro o wybaczeniu nie ma mowy i sytuacja jest niezdrowa. Czy się należy czy nie... nie należy się. Nie nam wyznaczać kary, nie jest to też działka męża. Gdyby miał honor to złożyłby pozew o rozwód a nie bił czy zabierał kluczyki. Ewidentnie nie radzi sobie z emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest idiotka . on nie ma prawa jej nic. On straci dzieci ona powinna założyć mu niebieska kartę za znęcanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zdradę powinno się piętnować jak bydło. Wtedy potencjalny nowy Partner/Partnerka wiedział by z kim ma do czynienia. Niech się z nim rozwiedzie jak jej nie pasuje ale coś czuje że ona zdradziła z bardzo prostej przyczyny. Mąż pewnie pracował na rodzinę a ona siedziała w domu a jedynym obowiązkiem było doglądanie gosposi/opiekunki i fitness club. Prawdopodobnie swędzenie pochwy z nudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... dodam jeszcze że pewnie nie zarabia więc pewnie po rozwodzie zmieni się jej nieco standard życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam wielu kochankow....bo lubie. I w dooopie mam co mysla o tym mezowie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bić nie wolno, ale blokada konta i inne sankcje jak najbardziej ok. Ja bym wprawdzie z domu k***w pogonił, ale to już inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankcje.Uff,hit kafe o 15.25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarstwo na
Nie wolno bić ludzi i nikt na to nie zasługuje. Ma prawo się z nią rozwieść ale majątek jest wspólny chyba że inaczej zaznaczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjguu888
Może wcale nie był taki idealny..kobiety szczęsliwe w małzenstwie zazwyczaj nie zdradzają...nawet jesli to zrobiła zachował sie jak bydlak,zabierając jej dzieci zrobiłby największą krzywde Im,nie żonie bo matką pewnie jest dobrą...mógł po prostu wystąpić o rozwód i tyle...może teraz pokazał swoją prawdziwą twarz,nie wierze że z dnia na dzień stał sie kanalią...byc moze dopuszczał sie podobnych zachowan wczesniej i dlatego doszło do zdrady...przed ludzmi mógł odgrywać role super męża i ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×