Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Szczerze

Czekasz?

Polecane posty

Gość gość
to dlaczego tu jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie otworzyłem żadnego topiku na kafeterii - czasami się podpinałem nie prosiłem o spotkanie - ale myślę że jednak wypadałoby się spotkać i nieco porozmawiać o wszystkim raczej już niestety tracę wiarę , a zarazem zaczynam się wyzwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że wypadałoby porozmawiać,jak ludzie o wszystkim .Też tracę wiarę bo już nic ode mnie nie zależy.Czas minąl co nie znaczy że nie tęsknię za tym co było.Napisz proszę coś więcej o tym wyzwalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy czas zupełnie minął . Twoje odpowiedzi zawsze raczej prowadziły do tego abym się wyzwolił i dał spokój ...ale w głębi serca , ja jakoś to przeczuwam że do końca , aż tak nie jest , ponieważ od początku Cię przejrzałem i znam Twój ból (mój zresztą podobny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś w głębi serca chciałabym wierzyć ze ten czas nie minął ale nikt lepiej niż Ty nie wie ile trzeba by na tej płaszczyznie coś z tego wyszło..kuedyś mi opowiadałeś,pamiętam.Uwielbiałam słuchać jak mowisz o sobie (o swojej ręce,o sobie)nigdy przez myśl nawet mi nie przszło żebyś dał mi spokój.Nawet nue wiesz kim dla mnie jrsteś i ile dla mnie znaczysz.Odegrałeś w moim życiu nieesamiwicie ważną rolę i bardzo chciałabym byś był w nim obecny w jakikolwiek sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...myślę że mentalnie jesteśmy do siebie bardzo podobni i doskonale się rozumiemy,tyle radosci i ciepła mi okazałeś że chyba nikt inny tyle dla mnie nie znaczy co Ty.Bol podobny ,masz rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy mieć nieco więcej wiary , ponieważ już powinnaś wiedzieć że od początku byłaś w moim sercu , zawsze byłaś też doceniana i zawsze chciałem Cię dotknąć, wziąć tę dłoń i przytulić całą siebie do serca to od początku było zupełnie czyste i szalone także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?:-)a napiszesz mi to na komórkę?to może łatwiej będzie mi uwierzyć . Mam te same odczucia i przemyślenia.Jest w Tobie coś niezwykłego,co nie pozwala mi o Tobie zapomnieć..Nie mam lekko w życiu ..właściwie to nigdy nie miałam lwkko ale Ty sprawiłeś że na nowo uwierzyłam w ludzi w to że świat ma kolory.Dziękuję to za mało.Ciągle o Tobie myślę,gdżie jesteś co robisz,jak się czujesz ,czy myslisz o mnie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche wiecej wiary w siebie?,no tak w siebie nie wierzę ale wierzę w Ciebie ..pamietam doskonale te słowa.Ja wierzę w Ciebie..od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam?a jednak nie mam tej pewnosci bo gdybym ją miała to byłabym najszcześliwszą osobą pod słońcem.Tyle kobiet jest w Twoim otoczeniu zawsze że codziennie katuję się myślami o tym że ktoś to skromne miejsce w Twoim sercu mi odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyste i szalone . ..duchowe i jednoczesnie bardzo silne.Nigdy do nikogo nie miałam takiego zaufania jak do Ciebie ,nigdy nie zraniłeś u nie zawiodłeś ,mogłam mieć żal do Ciebie za dwie sprawy ale nie mam bo ja to wszystko rozumiem.Marzyłam by wtulić się choć raz w Ciebie albo spleść dłonie z Twoimi na dłużej.Kompletnie mi odbiło,nie myślałam że ktokolwiek jeszcze zdoła poruszyć moje serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j. Odwal się od niego. Szuka tylko mnie. Prawda Misiaczku? Twoja M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M,założ swoj temat.Ten temat cie nie dotyczy,nie widzę związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jrstem lesbą i zmień słownictwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknie piszcie piszcie ja bede czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem M i mnie nikt nie ten tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie jest dla żadnej/żadnego M.autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra pisz dziolszka co tam czujecie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie jest dla postronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj opowiedz mi o tych dwóch sprawach ... wiesz , że JA naprawdę kochałem i kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiem?Wydawało mi się że WIEM ,ale teraz to już nic nie wiem.Nie chcę o tym .pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde to Ty klamac umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz stąd trolu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć coś wiecej na temat tych dwoch spraw to sie ze mną skontaktuj.Numer już raczej masz ten co pisałam o anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to wszystko wyglada inaczej niz jest naprawde :( ale musze tak narazie :( przepraszam...prawda jest tylko jedna I ty ja znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość twuj klekaj i wypnij du/psko żebym modlą ci szpile wbić a potem szpicem kopa dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy musisz?a jak jest naprawdę?jaka jest prawda?czemu miałabym ją znać?Piszesz jak trol wyciągający informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnisz mi na czym powinnam oprzeć prawdę by mieć pewność.Wczoraj przepraszałeś Justynkę dziś kogo przeprosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poslij mi przynajmniej pusty sms albo buźkę w smsie ,wtedy bede wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×