Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

ja p******** wszedzie jakis londyn omg

Polecane posty

Tragedia bo jakis naj*****y facet wjechal na chodnik i rozjechal ludzi. Ludzie to naprawde maja nudne zycia. Cala planeta zapieerdala i kazdy dzien wyglada tak samo 50 mld zwierzat ginie bardziej mi szkoda ich niz jakby abdul wysadzil londynski parlament z politykami. Dzisiaj widzialem na chodniku zdechle dzdzownice, bo pousychaly gdy z ziemi weszly na chodnik. Chvj mnie jakis londyn kvrwa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie tak pomyślałam, ile dorosłych i dzieci codziennie umiera na całym świecie z głodu, wojen, czystek etnicznych i jakoś cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz tego do siebie ale ja nigdy bym nie chciała mieszkać w Wielkiej Brytanii, w Polsce jestem u siebie, a tam była bym obca osoba drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa. Ludzie gloduja na calym swiecie. Umieraja. Zwierzets sa torturowane i wybijane z ich srodowiska. Mam ochote uciec od wszystkiego bo ludzie sa okropni. To wielki zamach terrorystyczny 50 samochodow policyjnych bo ktks kilka ludzi przejechal. Kabaret. Nagle caly swiat sie laczy w bolu z powodu kilku ofiar. Wszyscy ci politycy i miliarderzy sa gvwnonwarci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska to to samo bagno co wielka brytania ja wypieerdalam na skandynawie za kilka lat i wszyscy beda mnie gvwno obchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, a potem jeszcze ta farsa ogólnoświatowa, że budynki oświetlane są w kolorach zaatakowanego państwa. Albo te całe kretyńskie akcje na fb, z flagami i czarnymi wstążkami. A co do zwierząt, to też się zgadzam, idą na rzeź i są w bestialski sposób mordowane, albo zabijanie czy na futra, kły, czy przez hycli gdzie godzinami umierają z bólu złapane w żelazne szczęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdychaj psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@up pies jest wart wiecej od ciebie wiec to ty zdychaj @2up zyjemy w smutnym swiecie na ktirym zyja smutni ludzie. Wiekszosc w ogole nie zyje. Praca to nie zycie. Zycie to bycie szczesliwym kazdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×