Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

gość wczoraj [21:17] Współżyłam z chłopakiem w 9 dzień cyklu , 11 i 13 ... za każdym razem skończył we mnie .. to dopiero pierwszy miesiąc bez tabletek antykoncepcyjnych wiec nie wiem czy płodność wróciła od razu do normy ... po za tym brałam je na PCOS wiec nie wiem czy od razu w pierwszym cyklu się by mogło nam udać ? Ale Od wczoraj boli mnie głowa i jestem bardzo senna śpię po 13 godzin a mogłabym nie wstawać z łóżka , boli mnie głowa a popołudniu kłuł mnie prawy jajnik i kiedy naciskałam na podbrusze bolało ,. Mam temperaturę 37 i jestem strasznie nerwowa wszystko mnie denerwuje ... a do tego bardzo mi ciepło a gdy wypiłam trochę wina zaczęła bolec mnie bardziej głowa i dziwnie smakowało Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze mozesz byc w ciazy , odstawilas tabsy nie bylas zabezpieczona , jeszcze pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe... ja mialam pcos i w pierwszym cyklu staran zaszlam w ciaze.... te diagnozy pcos to nie do konca trafione... nieraz sa inne zaburzenia a lekarze od razu daja takie rozpoznanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pekla kiszka stolcowa przy porodzie, lezalam 2 tygodnie w szpitalu na diecie papkowej i srodkach przeczyszczajacych , 8 lat unikalam zajscia w ciaze a drugie dziecko od razu bylo cc na zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pekla kiszka stolcowa przy porodzie, lezalam 2 tygodnie w szpitalu na diecie papkowej i srodkach przeczyszczajacych , 8 lat unikalam zajscia w ciaze a drugie dziecko od razu bylo cc na zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz być w ciąży. pcos to nie wyrok. Staraj wyznaczać sobie owulację np przy pomocy afrodyty na ślinę albo testów lh. Celujcie w dni płodne, dzięki temu prawdopodobieństwo zapłodnienia będzie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co w tym chodzi by pytać na forum czy jestem w ciąży? Jakim trzeba być ułomnym... Podejrzewasz ciążę to robisz test albo idziesz sprawdzić bete i wiesz. A nie kurna forum, co ktoś ma ci to wywróżyć na podstawie objawów czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest ta afrodyta? na jakiej zasadzie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sole mineralne zawarte w ślinie krystalizują się pod wpływem hormonu lh. Widać to w powiększeniu pod postacią "paprotek". To tak w skrócie. Jeśli to za mało, to wejdź sobie na testerafrodyta.pl i sama poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×