Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wybić siostrze z głowy zadawanie się z taką prostaczką?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy w apartamentowcu a całkiem niedaleko stoją takie domki a raczej baraki. Moja siostra zaczęła sie od roku zadawać z jedną wiesniaczką z tych baraków. Jak była w ciąży to tamta ją zaczepiła i zapytała czy nie chce przypadkiem ubranek dla dziecka bo ma po synku. Moja głupia siostra zamiast ją olać to wzięła te ubranka. Co prawda czyste i zadbane ale sam fakt że z takiej patologii. Siostra urodziła w czerwcu i oczywiście zadaje się z tą dziewuchą. Tamta ubrana czysto ale jak ze wsi..Gada jak wiesniaczka. Ostatnio siostra ją nawet na urodziny zaprosiła. Jedna chodzi do drugiej. No wyobraźcie sobie jak to komicznie wygląda jak idą razem na spacer z dziećmi.. Wieśniaczka gruba,bez makijażu i elegancka kobieta z klasą. Jak wybić mojej siostrze przyjaźń z tym czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az taki bol tylka masz o to,z kim rozmawia i z kim zadaje sie twoja siostra?Jej zycie i jej sprawa.A ty widocznie nie masz swojego,ze zakladasz taki durny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaczką to jesteś Ty,Autorko. Twoja siostra ma prawo przyjaźnić się z kim chce. Jesteś bardzo płytka oceniając człowieka,nie znając go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można obrażać kogoś,kogo się nie zna? Twoja siostra zwraca uwagę na charakter a nie na wygląd. No i co z tego,że dziewczyna nie jest bogata,nie mieszka w apartamentowcu,nie ma firmowych ciuchów? Zapewne ma coś ponad to czyli dobroć i olej w głowie! Twoja siostra ma prawo przyjaźnić sie z kim chce a Tobie nic do tego. Zapewne Ty nie masz żadnych przyjaciół bo nie potrafisz być człowiekiem. Dla Ciebie jak widać liczą się tylko pieniądze i metki na ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×