Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu uważacie, że wóki za 1000 to szajs?

Polecane posty

Gość gość

Często jakaś przyszła mama pyta o wózki za 1000, lub trochę ponad i twierdzicie, że to szajs, że lepiej używany dobrej firmy. To nachalne logo napisane wielkimi literami naprawdę jest dla Was tak ważne i naprawdę, to przekłada się na jakość wózka? Ja od kogoś z rodziny odkupiłam początkowy fotelik dla dziecka i potem szukałam wózka w przystępnej cenie. Nie chciałam 3 w 1, bo co mi da, że będę mogła wpiąć fotelik w stelaż, skoro lekarze odradzają takie spacery z dzieckiem. Zamówiłam na allegro Bebetto Nico- oczywiście pierw poczytałam opinie o nim. Dziecko jeździ tym wózkiem już rok i nie narzekamy http://allegro.pl/bebetto-nico-plus-gondola-2w1-pelny-zestaw-szybko-i6067908426.html Oczywiście można kupić używany wózek dobrej, drogiej firmy, ale po 1 do stanu czystości nieraz im daleko, po 2 często kosztują tyle co nowy wózek tańszej firmy. Tańsze nie zawsze oznacza to co gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wózek za 1200 i owszem, był marny. Firma Camarelo. Materacyk ze sztucznej gąbki (w plastikowym spodzie gondoli) sprawiał, ze latem na dnie wózka zbierała się woda (sic!). Tak się maluch pocił (pościel i ubranka były bawełniane). Mieliśmy też kłopot z osiami kółek. Budka i mechanizm do składania szybko zaczęły się zacinać. Żałuję, że nie odkupiłam używanej Emmaljungi. Znajomi zachwalali, a ja się niepotrzebnie połasiłam na kupno nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety chyba tak minimum 2000 trzeba dać, żeby dziecku było wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w sklepie dziecięcym i powiem ci ,że te tanie wózki bardzo często wracają do reklamacji i są słabo wykonane. Za dobry wózek trzeba zapłacić koło 2000 tysięcy ale przy sprzedaży większość się zwraca. Na dzień dzisiejszy polecam Anexy, sprawdzone, ładne i trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miliony za wózek? I ty baranico pracujesz w sklepie jak podstaw matmy nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam wózek Krasnal Wiking za ok 600 zł i z wyglądu jest ok. Ale koła tragedia. Uginaly się pod ciężarem dziecka i kilku rzeczy w koszu poniżej siedziska. Potem przestały prawidłowo skrecac. Mąż je naprawił, ale jednocześnie musiał usztywnic i nie obracają się już w ogóle. Siostra kupiła za kilka stów wózek używane z mclarena i jest mega zadowolna. Lepiej kupić używany, ale z dobrej firmy niż nowe g****o za kilka stów. Ja nie polecam Wikinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie aż tak, ale skoro są tańsze to albo gorzej wyposażone albo z trochę gorszych materiałów po prostu. Za 1000-2000 możesz kupić już naprawdę fajny wózek który wygląda ja te po 5 tyś, mam na myśli oczywiście Amelisa, który wyposażeniem też dorównuje tym droższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co kupiłas ten za 1000 skoro są i za 500?? przepłaciłas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem ludzi, którzy probuja sobie wmowic ze cos tanszego jest tak samo dobre jak to drozsze. Po Twoim komenatzru stwierdzam, ze nigdy nie miałas porządnego wózka za 3-4 tys wiec nie masz pojecia o komforcie i lekkosci jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są wózki za tyle? to musi być badziew. Zainwestuj w dobry i sprawdzony wózek , polecam Anexa sporta. U nas rewelacyjnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wózki są tylko i wyłącznie z Polskiej firmy Tutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×