Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja synowa to syfiara i brudaska !!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja bym nie potrafiła sie tak komuś zwalać bez uprzedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Dnia 23.03.2017 o 18:32, Gość gość napisał:

moja synowa to brudaska!!!! Boże, jej nie przeszkadza, że żyje jak w chlewie, co mam robić? Jak jej powiedziec, żeby zaczęła dbać o mieszkanie? Nie pracuje, studiuje zaocznie, nie mają dzieci mój syn jest ciągle za granicą, więc nie ma kto bałaganić, ona ma dużo czasu, a jednak nie potafi utrzymać porządku! Ba! ma syf w mieszkaniu jak u rumunów. Aż mi szkoda syna, że z takim brudasem jest. Poszłam dzisiaj do nich, syn był w pracy, a ja akurat wracałam ze sklepu, i tak w sumie wpadłam na kawę, godzina 11ta, a ona otwiera w piżamie, zaspana, naczynia w zlewie stoją od dnia poprzedniego, podłoga brudna, kredens brudny, uciapany śniadaniem,,,, a ona z głupim uśmieszkiem ,że nie zdążyła posprzątać. Ludzie, nóż się w kieszeni otwiera ... Ja nie wiem jak oni tam mieszkają, żeby ciuchów nie poskładała, już nie wspominam że nie prasuje bo nie lubi, zmywać też nie lubi, najlepiej to jakby siedziała przed komputerem albo telewizorem!!! Boże, co to będzie jak ona dziecko urodzi, zarosną w tym syfie... Dwie lewe ręce... Nie wiem jak jej zasugerować, żeby zaczęła dbać o dom... przecież ja przy dwójce dzieci , pracując, nigdy nie miałam takiego bałaganu.. Synowi mówiłam już nie raz, a on nic sobie z tego nie robi, mówi mamo, daj spokój, albo że ona jest zmęczona... Nie wiem , że mu to nie przeszkadza , inaczej go wychowałam, jest nauczony porządku i czystości, sam sobie bieliznę pierze, tak go nauczyłam... A przy niej to nabierze nawyków jak z buszu 😕 Uffff...juz mi lepiej, cały dzien mnie nosi po tej wizycie u nich 😕

Napisałaś,że syn za granicą a pozniej że poszłaś a on był w pracy to jak to jest? U mnie teściowa to była brudasem obrzydłym.Tylko gotowała wiadra ale ubrania posciel oraz wszystko to syf jak na.wsi .Mieszkała w mieście.Jeszcze zarozumiała i nieprzyjemna.To fakty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeble

Nie twój dom to się odwal. Synalek też ma 2 rece i też może posprzątać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×