Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemwszoku

ubranka po zmarłym dziecku

Polecane posty

Gość gość
Nich zgadnę.... Twój chłopak zarabia na wasze utrzymanie, a ty nie masz żadnych własnych pieniędzy. Dlatego on szanuje każdą możliwość zaoszczędzenia, a tobie się w d.... poprzewracało zwyczajnie i liczysz na mannę z nieba. Twój chłopak się ucieszył, bo dla niego to już coś do przodu, a ty nie kręciłabyś nosem gdybyś miałakasę tylko dla picu wzięła te ciuchy, wywaliła do kontenera, a kupiła sobie nowe i po sprawie ale że nie masz ani grosza to powstał ten temat, bo wiesz że albo te ciuszki albo żadne prawda pasożycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaboboniary z podkarpacia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nich zgadnę.... Twój chłopak zarabia na wasze utrzymanie, a ty nie masz żadnych własnych pieniędzy. Dlatego on szanuje każdą możliwość zaoszczędzenia, a tobie się w d.... poprzewracało zwyczajnie i liczysz na mannę z nieba. Twój chłopak się ucieszył, bo dla niego to już coś do przodu, a ty nie kręciłabyś nosem gdybyś miałakasę tylko dla picu wzięła te ciuchy, wywaliła do kontenera, a kupiła sobie nowe i po sprawie ale że nie masz ani grosza to powstał ten temat, bo wiesz że albo te ciuszki albo żadne prawda pasożycie? xxx o tym samym pomyślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz. znam sie troche na energiach nie należy nosić niczego po zmarłych to może przynieść nieszczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duch dziadka hahaha co za zaboboniary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aboslutnie nie kontaktuj sie z ta kobietą przed porodem !! To zla energia !! A ciuszkow nie bierz, nie czytaj co tu piszą, to naprawde przynosi nieszczescie, ma w sobie energię śmierci ! Te ubranka powinny być spalone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemwszoku
gość dziś nie wiem skąd takie wnioski, o finansach w temacie nie było mowy. Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfu tfu wypluć.....a jeśli nie wyźmiesz ubranek i coś sie stanie Twojemu dziecku? Nie będzie Ci się wydawało, że to za karę? Ja nie widzę problemu. Wzięłabym ubranka. Przecież to był fajny 2 letni maluszek. Ucieszyłabym się, że mam ciuszki po takim szkrabie. Nie ma co się brzydzić, ubranka nie są pewnie zniszczone, mają wesołe aplikacje, na pewno są piękne i na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierzcie po zmarłych żadnego ich majatku pieniędzy i takich tam przecież to po trupie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym nie wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym przyjęła z wdzięcznością. Nie wierzę w złe moce. Też uzywam wielu rzeczy po zmarłych. Czy Wy byście chcialy, żeby Wasze rzeczy po śmierci spalić? A może włożyć z Wami do grobu? Bo ja bym wolała, żeby komuś służyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamta dziewczyna nie chciała ubranek wyrzucać, bo to po jej ukochanym dziecku. Może tez nie chciała trzymać ich w domu i po latach dojrzała, aby zacząć wszystko od nowa. Rozumiem, ze ktos nie chciałby tych ubranek, bo czułby się nieswojo, ale wypisywanie głupot o energii śmierci? A potem sie oburzacie, gdy ktos pisze o zacofaniu na Podkarpaciu. Przy czym zaznaczam, bo zaraz zacznie się burza, że to Podkarpacie to tylko symbol zacofania, ciemnoty i zabobonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosiłam rzeczy po mojej zmarłej koleżance. Jej rodzice mi dali. Ale dziecku bym chyba nie ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że autorka zmyśliła ten temat. Po pierwsze, dlaczego tamta kobieta nie oddała tych ubranek komuś innemu tylko akurat chce oddać wam ? Po drugie, na pewno planuje jeszcze dzieci więc zostawiłaby te ubranka dla kolejnego dziecka. Po trzecie, jest to przyjaciółka twojego chłopaka czyli twój chłopak był ojcem tego dziecka że chce oddać wam ubranka? Po czwarte, żadna kobieta nie zapyta kolegi czy chce jej ubranka po zmarłym synku,, tylko wrzuci do kontenera. Bo normalny człowiek nie pyta o takie rzeczy bo to jest niemiłe, oddać innemu dziecku rzeczy po zmarłym dziecku... Po piąte ,a może ona we śnie udusiła poduszką swojego synka bo to naprawdę dziwne zasnął i nie obudził się w wieku dwóch lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemwszoku
gość dziś Nie zmyśliłam tematu i również mogę zadać podobne pytania jak Ty... Ale to co napisałaś na końcu aż mnie zmroziło :O Kobieto otrząśnij się, rozumiem że to anonimowe forum ale żeby pisać takie oskarżenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w punkt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie chcesz to nie bierz. Koleżanka chciała dobrze. U nas po zmarłych tez oddaje sie duzo rzeczy . Nie od razu po jakimś czasie tak trzeba sie tego "pozbyc" Myślę ze twój chłopak patrzy na to ze str ekonomicznej . Pewnie nie macie kasy i dlatego ucieszył sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemwszoku
Skąd te wnioski finansowe o których w temacie w ogóle nie było mowy. Gdybyśmy faktycznie przymierali głodem i nie stać nas było na ubranka nie decydowalibyśmy sie na dziecko...na szczęście ja i chlopak pracujemy i jesteśmny w stanie zapewnić dziecku godne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta nieswiadomie mozd rzucic na Ciebie klatwe. Nie powinnas do nich w ogole isc, przebywac w domu gdzie mieszkalo zmarle dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla głupio komentujących... a zeby wam dzieciu poumierały! rzucam klątwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek2233
jej ależ zacofańcy - betony tu siedzą, ważne żeby zaoszczędzic pieniądze ja mam 3/4 ubrań ze szmatexu , nawet mówiłem do ojca czemu wyrzucili piżamy po dziadku chętnie bym w nich spał i sie swietnie czuł , mam bluze po 2 dziadku i chodzę i przypomina mi jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zboczonym nekrofilem w takim razie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest w 6 miesiącu ciąży i na chłopaka. Padnę....chłopaka. dzieci będą mieli dziecko i mają dziecięce problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierka moja ma dwoje dzieci i ma chlopaka :) ja uzywam okreslenia ze to jej konkubent . lepiej brzmi:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×