Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milka2812

Rozum mówi odejdź. Serce "zostań".

Polecane posty

Gość Milka2812
Jak mu oddam klucze to udam sie na dworzec i poczekam na pierwszy pociag do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego znaku zodiaku jest taki ktoś jak Twój chłopak? i Ty z jakiego? tak z ciekawości pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2812
No to jestesmy pogrzebani. Ja baran,on-koziorozec. I pomyslec ze na poczatku zwiazku ludzie mowili mi ze te znaki to tylko katastrofa,ale nie wierzylam w te rzeczy. Do tego chlopak zalicza sie do grona artystów...(nie polecam), jest pisarzem..Swoja pierwsza ksiazke nad ktora pracowal kilka dobrych lat wydal z dedykacja dla mnie..:C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie znaki zodiaku determinuja zwiazek tylko ludzka glupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2812
racja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'18,juz nie rob na kafe dramatu. Klucz mozna wrzucic do skrzynki,napisac sms z zawiadomoeniem i tyle. Ale ty czekasz az on wroci i rozegrasz dramę,że ty odchodzisz/on prosi,błaga ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe prowo. Mieszkasz na drugim koncu Polski,pociąg może jeden na dzień w tym kierunku,ale ty oddasz klucze i będziesz czekac na pierwszy pociąg w twoja stronę.Oj,cienkie to. Jeszcze dzis w poludnie z nim bylas a 4.godziny pozniej juz spakowana o takie blefy. Takie rzeczy tylko w Erze hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc na sygnale
Baranica i kozioł-a więc walka o przywództwo, no chyba, że na tym polu jesteście dogadani... Ogólnie to twój przypadek, tak jak go opisujesz, jest trudny. Wygląda na to, że on ma spory problem ze sobą samym. Kocha, boi się, że to ty jesteś mu pisana(a więc nie do końca jest przekonany), cierpi, bo tyle lasek dookoła, a on nie może z nimi flirtować(i mu źle z tym, że nie jest do końca wporządku wobec ciebie)... Następnie mówi, byś wyjechała, a gdy ty chcesz to zrobić, zatrzymuje cię-wygląda to tak, jakby liczył, że po tym co powiedział "padniesz mu do stóp" i będziesz prosiła, by pozwolił ci zostać... Moja rada dla ciebie-wyjedź na tydzień, dając szansę do namysłu i karz mu się określić, bo ty nie chcesz, żyć w takiej emocjonalnej karuzeli. Jeśli jednak się boisz i tak bardzo kochasz to zostań, ale na poprawę nie licz za bardzo. Po prostu zdecyduj, że akceptujesz to, że się gapi na inne i chce je mieć(opanowując lęki, mogącej w każdej chwili przyjść zdradzie lub rozstania z jago strony), ale nie mów mu tego tylko zachowaj dla siebie-jemu powiedz jedynie, żeby ci już o tym więcej nie gadał, bo masz dość tego tematu. Najgorsze co możesz zrobić, to nic nie zrobić. Decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2812
To nie byla prowokacja. Dopiero co zaczelismy wynajmowac mieszkanie i tylko ja mam klucze. Przeciez musial jakos wejsc do domu. Nie musicie mi wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2812
Dziekuje za cenne dla mnie rady i aktywnosc. Potrzebuje teraz zostac z myslami sama,jest to jednak wazna decyzja w moim zyciu. Dziekuje i prosze o zamkniecie tematu. Ps do goscia wczesniej,ktory zazucal mi marne prowo-bylam w domu sama caly dzien. A pociagi i polskie busy mam do domu co dwie/trzy godziny. Nie mamy sredniowiecza.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co?on do tej pory nie wrócił do domu i ty nie mozesz mu oddać tego klucza? Nie dorobiliście klucza? to ty zawsze musisz byc w domu i czekac az on wroci? Slabe to,sorki. Zostalas z myslami,zamykasz temat.Przeciez to prowokacja 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2812
To nie marne prowo jest 2/10 . To moje zycie jest 2/10. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijasz pytanie czym potwierdzasz,ze siedzisz z nim w domu a nam pierniczysz ze prawie juz odjezdzasz,tylko te klucze,eh. Kiedy mu je oddasz?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×