Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyłyście jak u ładnych kobiet wyszukuje sie na siłę mankamentów?

Polecane posty

Gość gość
Prawda jest taka, że żadna z tych 3 kobiet nie jest zbyt urodziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna baba nie wygląda ładnie bez makijażu. Za to te wszystkie 3 wymienione gdy mają make up to sa bardzo ładne. Figurą wygrywa doda, potem siwiec i na końcu pulpet Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi szkoda dzisiejszych młodych kobiet, naprawdę. Ja już jestem po 30 i mam męża więc wygląd nie jest dla mnie już tak bardzo ważny jak jeszcze 10 lat temu. Smutne jest to że w aktualnych czasach na wzór piękna stawia się młodym ludziom jakieś twory spod ręki chirurga. I żeby nie było sama sobie funduje jakieś drobne zabiegi, stać mnie nawet na to żeby sobie wszystko poprawić co mam do poprawienia gdybym chciała. Ale nie chce. Raz widziałam taką kobietę z bliska. Czułam się jakbym patrzyła na kosmitke, serio jak na jakiegoś bezpleciowego stwora. Wszyscy patrzyli, trzeba przyznać że zwracała uwagę. Ale raczej jak na dziwadlo, nie było widać zaczwytu nawet ze strony facetów a ze strony kobiet zazdrości też nie. Czy wam kobietom podoba się na przykład slawny żywy Ken? Myślę że tak samo większość facetów odbiera takie całkowicie przerobione kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×