Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny czy warto miec jedynaka ? Tak szczerze

Polecane posty

Gość gość

Bo moim zdaniem to lepiej kupic sobie yorka niz rodzic dziecko jak ma być jedynakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób tak P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja ci za bardzo nie doradcę bo mam dwa jorki. ....i uwazam ze tak jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Kocham zwierzeta,mamy jednego starego psa ma17lat,jak na kundla to staruszek,mamy tez jedno dziecko,chcemy miec nastepne,ale kilka lat nic :'( a czas jest okrutny,troche pozno sie z odnalezlismy,gdybyscie nas znali sami byscie nam zyczyli dzidziusia,zgadzam sie nie kazdy chce dziecka,ja rozumiem,ale jesli ktos pragnie miec dzieci,jest swiadomy konsekwencji,to napewno nie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno. Mamy trzypokojowe mieszkanie. Nie stac nas na wieksze. Jest nam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kiedys skoncza sie te debilne tematy o jedynakach.Jeszcze co drugi to bardziej kretynski.Trzeba miec niezle nasrane w glowie aby takie bzdury wymyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Nikt nikogo nie zmusza by bral udzial w tym temacie,dodatkowo obrazajac przy tym innych,ah jaks satysfakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:38 A nie sadzisz,ze to jest chore aby bez przerwy pisac takie bzdurne tematy?Co trzeba miec we lbie?Chyba,ze jestes autorka i dlatego tak oburzasz sie,ze ktos wytknal twoja glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Twoja opinia jest swieta,a co z innymi,nie ,nie jestem autorka tego tematu,a co cie tak razi,ze ktos chce miec dziecko,co ty soba reprezentujesz,ja moge pisac tu na forum na rozne trmaty,nie obrazajac innych,bo to mi nie sprawia przyjemnosci,podejrzewam,ze jestes mloda,wysztalcona i ambitna osoba,jednak kazdy reprezentuje soba cos innego,ja tez i jesli ci lzej,ze obrazasz to obrazaj,a ja bede pisac swoje zdanie,a co mam w glowie to moje nie twoje glupoty,wiec luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie, bo sama byłam jedynaczką i nie byłam z tego powodu szczęśliwa, dlatego mam dwójkę dzieci, może kiedyś jeszcze jedno będę miała jak finanse pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:21 Ty chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.Gdzie ja napisalam,ze czepiam sie kogos kto chce miec dziecko?Skad ci sie wziely takie bzdurne wywody to pojecia nie mam.Ale pisanie,jak autorka,ze lepiej kupic sobie psa yorka niz miec jedno dziecko to swiadczy tylko o poziomie umyslowym zakladajacego ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bendziemy mieć tero syna a piersza mamy curke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo nie mogłam zdecydować się na drugie dziecko. Było nam dobrze. Ale pewnego dnia jak zobaczyłam jak mój ojciec został sam z dnia na dzień to podjęliśmy decyzję o drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie pytanie, mam jedynaka z wyboru i jest dobrze. Sama mam siostre, z która mam kiepskie relacje, jak zabraknie rodziców to pewnie nie będzie żadnych. Zawsze zazdrosciłam jedynakom, że nie musieli rywalizować z rodzeństwem o uwage rodziców. Nawet w dorosłym życiu widzę, jak rodzice moich koleżanek jedynaczek angazuja się w ich życie, jak im pomagają...ja tak nie miałam, bo większą uwage absorbuje moja dorosła siostra, która wciąż z nimi mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam jedynaczke i jest super,a jaka masz pewnosc ze majac wiecej dzieci beda mialy ze soba pozniej kontakt?a moze beda koty drzec i klocic sie o wszystko?glupi topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jedynaczką i kocham bardzo moich rodziców i babcię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto w ogóle mieć dzieci , może tylko dla wlasnego przezycia i doświadczenia..ale to troche egoistyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno i nie powiem że żałuję, kocham ale gdybym mogła cofnąć czas,,,nie rodziłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto mieć dzieci? Wy jesteście normalne czy nie macie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze nie warto. A po co masz dzieci, z wlasnego egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się za robotę jakaś. Dzieci z egoizmu? Chyba odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×