Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmmm

Pytanie o poronienie!

Polecane posty

Gość Hmmmm

Jak to jest?ile po poronieniu można spokojnie zajśc w ciążę?i kolejne pytanie...gdy płód w 2 miesiącu no 3 jest usuwany to mogą byc komplikacje z zajściem w ciążę?chodzi o płód martwy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaahhhhhaaahhhhaaaahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm
Pytanie jest naprawde takie śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaakkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm
To prymityw jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze
idiotow na tym forum nie brakuje. Ale smiej sie smiej, idiotko/idioto, ten sie smieje kto sie smieje ostatni :P. Przykro mi, Hmmm, nie potrafie odpowiedziec na Twoje pytania, najlepiej skonsultuj sie z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka poroniła - był to płód martwy i po 5 miesiacach znów była w ciąży!!!!! A teraz ma 5-letniego synka!!! Więc jak widac nie ma to zadnego wplywu na nastepną ciązę!!!!!!!! Więc głowa do góry i życze dużo szczescia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
powiedz cos madrego, kolezanko od bzdur :P. Ludzie to jednak sa wredni (to do tej nade mna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0201
Moja mama poroniła w 7 miesiącu ciąży, a za niecałe 2 lata ja sie pojawiłam, a za kolejne 5 moja siostra. głowa do góry wszystko będzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo ojojo
Jesli miałas łyżeczkowanie musisz odczekac 3 miesiące i mozesz próbować. Nie słyszałam o żadnych problemach z zajściem. Głowa do góry-jeszcze będziesz mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20mb
Ja po poronieniu (w 12 tygodniu) , zaszłam w ciąże już po 3 miesiącach. Urodziłam zdrowe dziecko, a po 18 miesiacach następne. I wszystko bez zadnych komplikacji. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
moja mama 2 tygodnie po poronieniu zaszla znowu w ciaze i ja jestem tego owocem :) mam prawie 19 lai i na zdrowie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaiz
ja przeżyłam to już drugi raz wiem że muszę się leczyć bo coś jest nie tak jak powinno bo raz może się zdarzyć ale jak ktoś przechodzi to po raz kolejny to już nie jest dobrze. wiem że organizm potrzebuje ok.6mc aby się zregenerować w pełni .powiedzcie mi czy po łyżeczkowaniu krwawiłyście i jak długo to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
W kwestiach poronienia i wszystkiego z tym zwiazanego polecam forum poswiecone tylko temu tematowi - www.poronienie.org czy http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11916 am znajdziesz kobiety po takich doswiadczeniach i bardzo dobrze zaznajomione z tematem. To forumjest zbyt ogolne dla takich specjalnych przypadkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaaa
wiecie mam problem bo poronilam 3 tygodnie temu 8 tygodniowe malenstwo. lekarz powiedzial ze jeszcze bede miala tyle dzieci ile bede chciala. Kiedy ja wraz z narzeczonym mozemy zaczac wspolzyc?? Musimy sie zabezpieczac jak chcemy sie teraz starac o nastepne??? pomozcie!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×