Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widzenie w więzieniu.

Polecane posty

Gość gość

Za tydzień mam jechać do mojego faceta na widzenie do więzienia. Mamy mieć dla siebie pokój na tzw. widzenie zamknięte. Czy któraś z pań może podpowiedzieć mi , jak to się odbywa , zwłaszcza , czy jest niekrępujące i nikt w trakcie nie ma możliwości wejść niezapowiedziany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona jestem
Jestes obrzydliwa patologia.Mam nadzieje ze klawisze będą mieli ubaw oglądają was na kamerce :-) Wstydziłabym sie na twoim miejscu jak zwykla dzi..ka na godz do ********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żona"...,Ty jesteś głupia jak but!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona jestem
gość 11:08 Głupia bo co ?bo nie jestem patologia ? Ja sie szanuje i z szumowinami z więzienia sie nie zadaje.Wstyd by mi bylo się nawet przyznać ze daje doopy w więzieniu jakiemuś patusowi i przestępcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żona" , ciągnąc ryjem flaka swego męża pomyśl , że codziennie autem może kogoś nawet nieumyślnie zabić i sama będziesz jeździć do kicia , by dawać d...upska mężusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona jestem
gość 11:46 Haha ja jeżdżę bezpiecznie a wypadki chodzą po ludziach.Jeżdżę trzezwa i nie po narkotykach.Czyżby twój mąż patus tak właśnie zrobil ?hahaha jak mi przykro.Oby mu tam z duupy jeden średniowiecza zrobilo . Ciągnę swojemu mężowi codziennie bo lubię i mam możliwość a ty pewnie tylko swojego konkubenta za kratami oglądasz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×