Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy to ma sens?

Polecane posty

Gość gość

Jestem z chlopakiem od 4lat. Mieszkamy razem mamy 6 miesieczna corke. Niby jest ok dogadujemy sie itp lecz on nie chce spedzac czasu razem. Malo go mamy a on I tak woli chocby sam przed telewizorem. Rozmowy klotnie obietnice nic nie daja. Przeprasza obiecuje a na nastepny dzien to samo. W tyg pracuje wraca po 17 je obiad I sie kladzie sie bo jest zmeczony. Rozumiem ale on lezy juz az do spania wstanie tylko do lazienki I cos zjesc. Nie siedzi nawet chwilki z nami. Spimy w osobnych pokojach bo mu dziecko przeszkadza (ja spie z dzieckiem a on w drugim pokoju sam) nie zajmuje sie dzieckiem nie karmi nie kapie nie przewija nie bawi nie nosi nawet na spacer w weekend jak ma wolne nie chce isc we 3. A jak ma wolne to nasz dzien wyglada tak: wstaniemy to on lezy w lozku I udaje ze spi wiadomo karmienie przwijanie itp chwila zabawy I chce spac ide uspac I spi niestety na rekach ostatnio bo zaczynaja wychodzic zabki ma problemy z brzuszkiem I spi przy piersi wiec do 12:30 ma czas dla siebie potem karmienie I spacer oczywiscie z nami nie pojdzie sam z mala tez nie chce wracamy I obiad ( robie wieczorem I rano koncze bo naprawde nie mam kiedy) dokoncze mala nakarmie I idziemy spac I znowu do 18 ma czas dla siebie. Potem wstanie zje ja robie kolacje kanapki do pracy itp a on lezy przed tv dzieckiem sie nie zajmie no I potem karmienie kapanie usypianie I ja w swoim pokoju a on w swoim. Dodam ze czulosc albo nawet szybki seks nie pamietam co to jest bo w naszym zwiazku go nie ma. Czy jest jeszcze jakas szansa? Rozmowy jak wpomnialam nic nie daja. Jak go zapytam to twierdzi ze nas kocha I sie to zmieni ale od ponad pol roku nic sie nie zmiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×