Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem gruba i boję się że nie dam rady schudnąć

Polecane posty

Gość gość
ważę 83 kg przy 162 cm,próbowałam wszystkiego,stanowczo odradzam Ci głodówkę. Dopiero gdy zrozumoałam ocb z tym odchudzaniem zaczęłam na trwałe spadać z wagi. Teraz mam drugie podejście,przedtem schudłam 7 kg w 2 mc . Teraz 2 w 2 tygodnie. Polecam dziennik kalori,płaci się 19zł/mc ale masz wszystko wyliczone ile białek ile tłuszczy,ile węgli,ile kcl by osiągnąć cel,ile spalisz etc. Ja codziennie rano robie symulacje w dzienniku i na tej podstawie ustalam jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Pi
Ja też jestem totalnie zdemotywowana. Nie dość, że dobrze rozplanowałam odchudzanie - bo i dieta i ćwiczenia i suplementacja, to zamiast chudnąć dopadły mnie jeszcze zaparcia. Teraz podejrzewam, że to przez suplement który stosuje - liporedium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka81
To oczywiście może być skutek uboczny tego suplementu. Wiele dziewczyn pisało relacje z używania Liporedium i tego typu działań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka71
Nie zniechęcaj się. Postaraj się dopracować dietę i zdecydowanie zmień suplement. O Liporedium i braku jego skuteczności można znaleźć na prawdę masę komentarzy. Nie każdy suplement jest tak beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy dwie wyżej , a właściwie jedna i ta sama co udaj różne i nagle wpychacie tu antyreklamkę. Ile wam za to płącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta, Ola, Basia Srazia - ile ci płacą za te antyreklame i czemu jesteś taka głupia że nawet nie potrafisz tego inteligentnie zrobić? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskać. W 3 miesiące schudłam 15 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM Slimunox Moje dwie koleżanki stosując go przytyły po 10 kg :( tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest adipex retard , czeski lek , 100szt kosztuje 400zł więcej na @ kokoszka534@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka92
Nie masz czego się bać! Po prostu rusz tyłek sama zasiedziałam się na kanapie z paczką chipsów i wiem,że to ciężko przejść na dietę i jeszcze jeść mniej i o regularnych godzinach bez podjadania, ogólnie ja miałam na to sposób przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu nie myślałam tak o jedzeniu! schudłam łącznie 20kg w 4 miesiące! dieta i ćwiczenia są bardzo ważne w naszym odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego obawiać, ja sama też miałam poważną nadwage, ale postawiłam na kaplanex i moja waga spadła o 5 kilogramów w 10 dni, jak dla mnie efekt jest naprawdę świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, wystarczy postawić na sprawdzoną dietę i jakieś środek np. kaplanex. Warto na niego postawić moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg to za mało żeby się wyrobić. Ale skoro masz taka motywacje to szkoda zeby sie zmarnowała i warto się wziac za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry, wagę uda się spalić bez najmniejszych problemów. Zrób jak piszą wyżej, kaplanex + jakaś dieta i waga sama zacznie bardzo szybko spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia odpowiedniego nastawienia i wyboru sprawdzonego środka jak kaplanex i za jakiś czas będziesz z uśmiechem wspominać swoją wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maneue
Kaplanex ma to do siebie że to lek ziołowy więc waga spada bardzo szybko, a to wszystko bez ryzyka narażenia zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadź se ten kaplaneks do d**y bo tam jego miejsce tak jak twojej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Appeles
Przecież nikt nie zmusza Cię do korzystania ze środków odchudzajacych... Nie chcesz to nie bierz, ludzie dzielą się doświadczeniami i tyle. A że Kaplanex faktycznie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twój ksapanek to ci działa na d**e i mózg juz wysrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faverit
Nie ma sensu polemizować z takimi osobami, nie wszyscy są w stanie zrozumieć problem z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.tabele-kalirii.pl Jest tam wszystko czego potrzebujesz bez zadnych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w tricepsie
bardzo chcialbym pulchną kobietkę mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mam zryw odchudzania to używam aplikacji lifesum - wpisujesz wagę, wzrost, ile chcesz schudnąć i w jakim czasie - i aplikacja oblicza Ci, ile kcal dziennie możesz zjeść. Potem codziennie wpisujesz, co jesz i aplikacja Ci to podlicza, z podziałem na białko, tłuszcz i węgle - proporcje muszą być odpowiednie. Jak ćwiczysz, też to dopisujesz i masz więcej kcal do dyspozycji. Zaznaczasz tez,ile szklanek wody wypijasz. Trochę upierdliwe to wpisywanie, ale mi bardzo pomaga kontrolować co jem. No i aplikacja jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś dwa miesiące korzystałem z kaplanexu, ale waga spadła trochę mniej niż myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maneis
To dlatego że wszystko zależy od osoby, wiec nie sposób tego przewidzieć jak zadziała na kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po kaplanexie waga spadła o połowe mniej niż planowałem, ale przynajmniej udało się zrzucić chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio. Nastawianie się na 9 kilo w 2 tygodnie to głupota. Możesz stracić wodę, przy odpowiednim jedzeniu i suplementowaniu również złogi jelitowe, ale mogę Ci obiecać, że nadal nie będziesz się czuła dobrze, a z racji ograniczenia kalorii pewnie będzie Ci słabo. Lepiej poświęć te 2 tygodnie na zadbanie o siebie i poczucie się po prostu lepiej. Kosmetyczka, fryzjer, zakupy żeby znaleźć powalające ciuchy na to spotkanie :) Trzymam kciuki! :) PS nie oznacza to, że w Ciebie nie wierzę, bo wierzę. Tylko podejdź do tego z głową i szacunkiem do swojego zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka27
Popieram to co napisała koleżanka wyżej, nie ma co nastawiac się na 9 kg w dwa tygodnie tak od razu. Zmień dietę, albo ją wprowadź ;) Zacznij się ruszać, zawsze mozesz dodać jakiś suplement diety, np. kaplanex i waga wolno ruszy. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maneis
Jak pisałem wcześniej, sam miałem nadwage w granicach 20-25 kilogramów i nic nie chciało pomóc, ale wolno przy odpowiedniej diecie i dodaniu kaplanexu, waga ruszyła. Będzie dobrze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×