Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie dobry filtr do wody ?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem mamą dwojga uroczych szkrabów: 4-letniej Kasi i 16-miesięcznego Bartka. Dbam o zdrowie mojej rodziny, zwłaszcza staram się przygotowywać zdrowe, odżywcze posiłki. Moje dzieci jedzą dużo zup. Niestety zauważyłam, że zupa gotowana na wodzie z kranu ma zupełnie inny smak niż gotowana na wodzie mineralnej, a przynoszenie dużych baniaków mineralnej wody to też jednak nie jest najlepsze rozwiązanie. Zastanawiam się nad zakupem filtrów. Czy ktoś może mi jakieś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do filtrowania wody z piasku, czy rdzy sprawdzone akcesoria sprzedaje Swatt przez swój sklep na www.swatt.pl Z hurtownią już współpracuję trochę, a zaczęło się od techniki grzewczej. Oferta bardzo szeroka, kompleksowa, większość firm instalatorskich powinno u nich bez problemu znaleźć osprzęt dla siebie. Wiem, że sporo konkurencyjnych ekip ode mnie z regionu właśnie tutaj robi też zaopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że hurtownia Swatt będzie okej jeśli chodzi o systemy do uzdatniania wody. Parę razy brałem u nich wkłady węglowe i nie było problemu. Szybka dostawa, duża dostępność filtrów. Na stronie www.swatt.pl są dość szczegółowo rozpisane parametry konkretnych wkładów. Jakby coś było niejasne to zawsze można do nich napisać czy zadzwonić, mają dość dobrze zorientowaną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka78
Cześć! Też mam dwa maluszki - Bartek (16m) i Weronika (3,5 roku). Przy Weronice nie dbałam tak o wodę, ale Bartuś jest alergikiem pokarmowym, więc sytuacja trochę się zmieniła. Do przygotowywania zupek i dla wody pitnej mamy w domu odwróconą osmozę Ecoperla Rosa. Sprawuje się super, woda jest czyściutka i smaczna. Powiem więcej - zanim mąż zamontował osmozę, to nie wiedziałam nawet, że barwa i smak naszej wody tak odbiegają od normalności. Dodatkowo ten model ma wkład jonizujący, więc Bartuś pije najzdrowszą wodę jaka istnieje - wodę alkaliczną. Do osmozy jest dodatkowy kranik, i tu historia zahacza o Werkę - mała nie piła wody, a jeśli juz to owocową z kubusia. Ogólnie moja wina - teraz wiem, że nawyk picia wody wcześnie ukształtowany u dziecka jest bardzo ważny. W każdym razie Werka piła soczki, kompoty, napoje, ewentualnie tę wodę z kubusia. Odkąd mamy osmozę mała sama prosi o wodę a nawet sama ją nalewa. :) trochę mi wstyd, że jedno urządzenie dało radę wziąć udział w wychowaniu mojej córki lepiej niż ja, ale hej, od tego mamy tę technologię! ;) Pozdrawiam i polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dianka, czy mogę prosić link do tego o czym mówisz? Mąż chciał zamówić dystrybutor ale chyba byłoby lepiej takie urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://technikawody.pl jest masa dobrych filtrów do wody, skontaktuj się z nimi a na pewno coś dobrego wybiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja postawiłam na najprostsze rozwiązanie i zakupiłam sobie dzbanek filtrujący, o taki https://www.al.to/p/378601-filtracja-wody-brita-marella-xl-35l-niebieski-4-wklady-maxtra-plus.html i faktycznie widać różnicę. W czajniku w ogóle nie osadza się kamień, woda ma zupełnie inny smak - lepszy. Dzbanek jest estetyczny, łatwy w użyciu i działa rewelacyjnie. Również polecam dzbanki Brity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzbanek to w wielu przypadkach jednak mało, lepiej założyc filtry narurowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Wejdź na stronę zmiekczaczewody.com.pl tam są odpowiedzi od ekspertów na temat zmiękczaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja skontaktowałam się z firmą blue boson, mają szeroki wybór, powiedzialam co potrzebuje i dobrali mi odpowiednie filtry :) 

jakość wody o wiele lepsza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam filtry do wody od firmy ECOPERLA -  mam od nich zmiękczacz wody na cały dom oraz filtr do kuchni specjalnie do wody do picia :)

Bardzo profesjonalna firma, bezawaryjne urządzenia z najwyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zrobić sobie badania wody i podesłać do Blue Boson, maja naprawdę ekstra filtry, ale dobierają je indywidualnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×