Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odejść od męża, gdy nie ma dokąd pójść ?

Polecane posty

Gość gość
skonczyłam psychologie na 3 roku są wykłady z DDA DDD miałam staż w poradniach to jest typowe zachowanie córki alkoholika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16.21 ...chyba niezbyt dobrze przyłożyłaś się do tego studiowania , bo w każdym zachowaniu widzisz tylko jeden syndrom ...WINNE DDA ... daj spokój z tymi swoimi wywodami bo się ośmieszasz wyciągając takie wnioski w stosunku do autorki której nie znasz i nic o niej nie wiesz .. I ty masz być w przyszłosći psychologiem?? Współczuję tym którzy trafią do Ciebie na terapię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede pracować jako psycholog bo wykonuje inny zawód ale ważne jest to czego ona tu nie napisała i omija lekkim łukiem po zadaniu 6 pytań w gabinecie maska opada ,pracuje w rekrutacji w dużej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobieto nie pracuj z ludzmi bo sie do tego kompletnie nie nadajesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wee5y5656t
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu. Podsłuch*ją o czym rozmawiacie w domu jak telefon komórkowy leży na stole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od DDA, na studiach takich glupot ucza? Tobchyba sie troche myla. Tak sie sklada, ze moja siostra ma cos takiego, wszyscy winni tylko nie ja. Ale jest jedno ale. Widzisz, siostra to ma, ja tego nie mam, moj brat tego nie ma, a wszyscy jestesmy DDA. Malo tego nasz tatus to ma, a on DDA nie jest. Czyli co? Wina DDA, czy jednak genetyczna cecha charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie tak na mnie uwzielas ? Nie jestem zadnym dda. Po co bym miala to wszystko zmyslac, na anonimowym forum. Od meza chcialam odejsc już zanim sie dziecko urodzilo, ale ze wzgledu na ciaze zostalam. Myslalam, ze bedzie lepiej. Ale ile mozna dawac soba poniewierac ? Moze dla ciebie nie ma nic zlego w zachowaniu mojego meza, ale ja to znosze na co dzien i mam juz dosc. Nie pisz bzdur, bo to nic nie wnosi do mojej sytuacji. Za pozostale rady dziekuje wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy twój tata był alkoholikiem? czy w twojej rodzinie na porządku dziennym były wrzaski, krzyki, wzajemne obwinianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looo matkooo facet traktuje zone jak smiecia , male dziecko to widzi a wy pi... o jakims dda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich se bierzecie psychopatów to macie i nie kituj dziewczynko, że był dobry z początku i się zmienił. STOP BABSKIM KITOM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho jak czytam, ze pracujesz w rekrutacji to juz wiem ze u ciebie przerost formy nad trescia wystepuje. Mialam kilkanascie rozmow o prace z obstawa hr w swoim zyciu. Doslowanie jedna kobiete wspominam jako profesjonalistke wiedzaca kogo i na jakie stanowisko zatrudnia. Ocenianie miekkich umiejetnosci w trakce 20 min przy pierwszym spotkanie to jedna z wiekszych glupot naszych czasow. Rekruterzy z bozej laski po psychologii czy socjologii udawaja, ze potrafia ocenic czy jako programista nadam sie do pracy. Nie maja przy tym bladego pojecia czymsie zajmuje i jakie mam zdolnosci. Jestem swietna w tym co robie i serio kilka razy zarozumiale biurwy z hr zniechecily mnie do pracodawcy tak bardzo, ze mimo niezlych warunkow nie chcialam podjac pracy. Na szczescie ten przeceniony zawod podobnie jak boom na coaching niedlugo zniknie. Zarozumiale pseudointelektualistki po spychologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dnia na dzien sie nie zmienil, ale stopniowo. Moj blad, ze zbyt szybko u niego zamieszkalam i wyszlam za niego. Bylam mloda i glupia, a potem juz bylo ciągle gorzej. Moj ojciec nie byl alkoholikiem, ale matce cale zycie przeszkadzalam i nigdy jej nie obchodzilam, nie uslyszalam od niej nic miłego, ciągle pretensje o wszystko. Chcialam sie wyrwac z tego domu. No i sie wyrwalam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zasługuje na poniżanie. Odejdziesz za jakiś czas. Na początek podkradaj mu pieniądze, żebyś miała za co odejść. Serio, każda nawet najmniejsza sumka. Musisz być sprytna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz wydziela ci kase? Możesz cos odłożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zbieraj dowody poniżania a potem idź do domu samotnej matki! Tam uzyskasz pierwsza pomoc zarówno mieszkanie, pomoc w znalezieniu pracy, przedszkole i prawników. Trzymaj sie mam nadzieje ze wszystko Ci sie jakoś poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkladaj sobie kase, znajdz prace i mieszkanie i wszystko sie ułozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj autorko. Sytuacja twoja jest trudna ale taka moja dobra rada. Opiekuj się dobrze dzieckiem ale nie pokazuj przed facetem nadmiernie jak bardzo zależy ci na dziecku i że jesteś gotowa dla niego na wszystko, bo on to potem traktuje jak czuły punkt, twoją słabość w którą można celować w razie potrzeby ataku, czy szantażu. Mój kiedyś też coś przebąknął w kłótni o zabraniu mi dziecka, ale nie ze mną te numerki, skończyło jak w którymś momencie w kłótni zaczęłam straszyć, że zostawie go z dzieckiem samego i odejdę. W przypływie szału nawet sama zaczęłam w to wierzyć. Kiedy indziej powiedziałam że w razie rozstania niech sąd zadecyduje komu da dziecko i ja sie do tego dostosuje. Mąż zamilkł wtedy. W ogóle to powinnaś jak najmniej facetowi zdradzac swoich myśli, uczuć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masza i Medwed dziś Może najpierw porozmawiaj z mężem jakie ma wobec Ciebie oczekiwania x on juz sie chyba wypowiedział, ze oczekuje m. in. wypinania d**y..lol mam nadzieję, ze to prowo, a wy sobie chyba jaja robicie tymi durnymi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytala o swoim ojcu.... moze dla twojego syna jest dobry , ale uwierz to jak traktuje mame jak szmate boli, bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zrobisz jak bedziesz chciala ale ja na twoim miejscu odeszłabym jaknajszybciej od czlowieka ktory mnie obraza i zktorym ise meczę. i nie zaslaniaj się wątpliwym szczesciem dziecka bo owszem dziecko jest najszczesliwsze w pełnej rodzinie ale tylko pod warunkiem ze obydwoje rodzice się wzajemnie kochają i szanują. w innym przypadku gdzie wystaepuje patologia, traktowanie kogos jak smiecia,dziecko niestety jest bardziej nieszczesliwe niz gdyby było tylko z matką. kiedy taki poglad był ze lepszy byle jaki facet/okciec niz zaden ale neistety kobiety się tego trzymały i trzymają nadal i potem mamy takie sytuacje jak ten np z Piły sprzed kilku dni albo z Lodzi itp... gdzie kobiety za wszelką cene walczyły aby nie byc samotnymi matkami i brały sobie patologię,alkoholikow, narkomanow ktorzy potem ich dzieci krzywdzili znecali się no ale najwazniejsze zeby był facet,zeby ludzie nie gadali. uwazam ze takie podejscie jest daleko samolubne i trzórzliwe. matka powinna przede wszystkim bronic wlasnego bezbronnego dziecka a nie byc niewolnicą patola. mam pytanie bo nie napisalas za wiele o swojej sytuacji prawnej-czyje jest mieszkanie? tzn pisalas ze jego ale czy on kupił to mieszkanie po slubie? bo to ma duze znaczenie. no i czy masz jakies prawa lokalowe do mieszkania poprzedniego czyli rodzicow? czy jestes tam zameldowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie martw, sąd w życiu nie da dziecka takiemu psycholowi. Nagrywaj go koniecznie. Masz jakichś świadków takiego postępowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest z porządnej rodziny a przy bliższym poznaniu zrozumiałam ze to materialisci i manipulanci .....niestety autorko tak funkcjonuje dzisiejszy świat ze ten z kasa pomiata tym co kasy nie ma.Twoj mąż pewno w pracy ma stres i wyladowywyje go na tobie co jest nie dopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka miała podobny problem, nawet chciała się rozwodzić....i co? zaszła w drugą ciążę i teraz nagle wszystko jest pięknie ;p ....może to jest lekarstwo, ...obawiam się że na chwilę ale cóż można spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, niepokojący jest sposób w jaki piszesz. Przeczytaj sama "możecie mnie obrażać, wiem, że jestem głupia". Twojemu mężowi udało się zniszczyć twoją pewność siebie, wepchną cię w przeświadczenie, że jesteś nic niewarta, że można cię obraża, bo na to zasługujesz. Nie jesteś głupia, jesteś zagubioną osobą, która popełniła błąd i nie widzi drogi wyjścia. Nikt nie ma prawa cię wyzywać. Nie potrafię doradzić nic poza tym, co zostało napisane wcześniej. Trzymaj się i nie daj się. Oby wszystko dało się rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka tu wgl zaglada czy juz zaszla w druga ciążę? bo zapytałąm o jej sytuację prawną i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zajrzalam, nie moglam znalezc tematu bo wyczyscilam historie. Jesli chodzi o mieszanie, to tak jak pisalam jest męża, kupione przed naszym ślubem. Zameldowana jestem u męża od ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z poprzednim mieszkaniem tam gdzie mieszkalas przed slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam mieszkaja moi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc masz gdzie wrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo, mojej matki nie obchodzi moja sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×