Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla żony.

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie drogie Panie. Chciałbym kupić mojej żonie jakis nie banalny prezent. Ostatnio nie mieliśmy czasu dla siebie, ale wszystko wraca do normy. Macie może jakies pomysl ? Na długi weekend majowy chciałbym też ją gdzieś zabrać, albo wykupić wycieczkę na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespodziewany bukiet kwiatów wysłany poczta kwiatowa w wazonie... Taka niespodzianka banalna z której każda kobieta się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś parkę do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytul ja z nienacka powiedz jej ze bardzo ja kochasz, daj buziaka. Mój woli siedzieć w komórce niż mnie przytulic czy nawet pogadać. I ja usiadłam do kompa żeby nnie patrzeć w ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś bardziej cennego? Żeby zapamiętała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic cenniejszego niż rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż daje mi drobiazgi z białego zlota mojego ukochanego. Biżuteria cenna rzecz. A jak chcesz wydać trochę grosza to wycieczka w wasze miejsce lub gdzieś gdzie chcieliście jechać a się niezlozylo. Albo weekend a apartamencie w 5 gwiazdkowcu. Zależy co lubicie. Ja gdybym mogła najbardziej bym chciała pojechać z mężem na 4 dni w góry Tatry z plecakami. To ty ja znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uda nam się złapać wycieczkę na tydzień i dograć wolne to chce zabrać ją na Kube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzenie masz, aby spędzić z nią trochę czasu. Wiesz co będzie niebanalne? Wybierz się z nią do spa. Jako, że spa jest odbierane jako niemęskie, to odbierze to jako twoje poświęcenie dla niej. Nie musicie chodzić na maseczki z czekolady, ale masaże, sauny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej pierscionek wkoncu za cos daje Ci d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz wykupil nam na wekend pobyt w spa, w tym dla mnie masaze i manicure....szczerze? To byl najlepszy prezent jaki dotad wymyslil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie zabierania, jezeli am to być wypad typowo "pod żonę" - może SPA? Sprawdź sobie choćby Unitral w Mielnie - bardzo dobre, do tego na tyle duże, że nawet facet się tam odnajdzie i znajdzie coś dla siebie, choćby termy w klimacie morza martwego ;) Mi by się taka opcja w każdym razie spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty obcych pytasz??? A to proszę: kup żonie, to co ja chciałam od mojego męża, wiatrówkę Sig Sauer. Mam ci też powiedzieć czy ona się ucieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta789
A może torebkę podarować w prezencie :) Ostatnio buszowałam po stronach z torebkami bo szukałam coś dla siebie bo czas już stare wymienić na nowe i znalazłam. Zobacz sobie na tej stronce https://sklep-torebki.pl/blog/torebka-idealna-na-prezent/ mają bardzo fajne modele a dodatkowo prowadzą bloga więc wszystko jest fajnie opisane i co jest modne w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłabym jakiś dobry kompakt, zawsze się przydaje :D Ze swojej strony mogę polecić Panasonic Lumix, ale to zależy jaką chcesz kwotę przeznaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitka
Wiesz coooo, wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb ;) Oczywiście każda kobieta ucieszy się z biżuterii czy kwiatów, ale też z czegoś przydatnego. Ja ostatnio na imieniny dostałam słuchawki z panasonica-był to najlepszy prezent, bo akurat bardzo potrzebowałam nowych słuchawek ;) Może jest coś, czego akurat potrzebuje najbardziej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona marzyła o profesjonalnej metamorfozie i kupiłem jej taki prezent w http://cortedelsole.pl/ . Bardzo się ucieszyła. :) Myślę, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całego serca mogę polecić Ci https://pokazy-iluzji.pl/ Może nie jest to typowy prezent, ale taki pokaz z pewnością zasługuje na miano niebanalnego. Spędzony wspólnie czas i odrobina magii z pewnością pomogą wam nadrobić stracony czas i zapewnia wspomnienia, do których z uśmiechem będziecie wracać przez długi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żony zawsze sa zadowolone jak dostaną kolejną porcje pieknych świecidełek. Mojej kupiłem zestaw bizuterii ze sreba z topsilver pl i była wniebowzięta, sama zauważyła, że wszystko jest oryginalne, podróby łatwo rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić cienie do powiek z http://alilla.com/ - są w takich eleganckich, pięknych paletkach, które świetnie nadają się na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty dla bliskiej osoby nastręczają dużo kłopotów, ale uśmiech na ustach żony na pewno sprawi Tobie dużo radości. Podrzucę Ci kilka pomysłów na ciekawe prezenty. Oryginalny prezent to zdecydowanie wspaniały ręcznik, ten śliczny i gustowny upominek ma napis "Kochanej żonie" jest pięknie zapakowany i zdecydowanie spodoba się Twojej żonie. Jeżeli chcesz sprawić śmieszny prezent dla niej, to myślę, że" wałek kuchenny żony na męża" ze śmiesznym napisem, będzie śmiesznym gadżetem, który na pewno się jej spodoba. Takie i wiele innych prezentów, znajdziesz na stronie http://sklepzupominkami.com.pl jest to sklep z upominkami, znajdziesz tam śmieszne gadżety, ciekawe prezenty na dosłownie każdą okazję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wspólny wyjazd jest świetnym pomysłem. A do tego może album czy zestaw ramek z Waszymi zdjęciami i perfumy? Zdjęcia zawsze przywołują wspomnienia więc myślę, że fajnie wrócić myślami do czasów kiedy było wspaniale, a później wprowadzić wszystko w życie aby tak było. A perfumy fajne mają na goia.pl. Kupuję tam od dawna damskie i męskie i nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuteria to jest zawsze dobrym pomysł...może jakaś bransoletkę albo kolczyki? A wyjazd... Kuba super :) z takich romantycznych to wyjazd tam gdzie byliście w podróży poślubnej.... Kup pierścionek taki zaręczynowy i oswiadcz się jej drugi raz gdzieś gdzie niema ludzi przy wschodzie słońca :) zapamięta do końca życia:) fajny z ciebie mąż że myślisz o niej naprawdę brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Może jakiś fajny kosmetyk z wyższej półki? Jeśli żona lubi się malować i przykłada wagę do tego czym się maluję mogę polecić np. cienie do powiek Marocco z Bikora. Pięknie podkreślą jej codzienny jak i wieczorowy makijaż, są bardzo trwałe i łatwe w użyciu a dają niesamowity efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×