Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martika0

wysokość alimentów

Polecane posty

Gość gość
Znany, znany. Przez łajzy forumowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze tu ktoś napisał to nie marne 500 -600 zł na dziecko tylko 1000-1200 ponieważ alimenty są przysądzane ojcu np w wysokości 600 zł to matka daje drugą połowę czyli 600 więc 1200 zł na miesiąc na utrzymanie 3-4 latka to kosmiczne pieniądze ojcu zostaje zaledwie 200 więcej a musi ponosić opłaty dojazdy no i sam z pewnością pochłonie sporo więcej wydatków choćby na jedzenie a płakanie że trzeba dziecku zapewnić to czy tamto by się prawidłowo rozwijało to stek bzdur to samo można mieć za darmo w kółku na świetlicy czy w miejskich klubach które utrzymuje miasto. I jeszcze jedno czy z ojcem czy bez skoro chciałaś dziecko to nie płacz że musisz się nim zajmować. Płacisz opiekuje po co daj się wykazać ojcu. No i to skamlenie pranie sprzątanie gotowanie przecież teraz masz go znacznie mniej skoro pozbyłaś się darmozjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znasz taką która pozbyla się "darmozjada" i nie wskoczyła natychmiast pod stado darmozjadów (prawdziwych)? Bo ja nie znam. ( no chyba że pasztet*) *To do ciebie łajza :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką to moja była i akurat temat mam świeży płacę wychowuje i zastępuje w wychowaniu jeżeli potrzeba moja córka ma już 13 l i chce być z matką i ojcem w dobrych relacjach choć żyjemy osobno to dziecko jest nasze i każdy dokłada starań by o nie dbać i służyć pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie rozumiem twojej pisaniny. Co chciałeś nam powiedzieć? Że jaką znasz? Taką co co nie wskoczyła pod kolejnych darmozjadów jeszcze? Chyba nie wiesz na jakim świecie żyjesz. No i naucz się pisać - to że nie umiesz rochać bez przerw nie zwalnia cię ze stosowania znaków przestankowych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'59, dziś konkurs poprawnej polszczyzny czy jak? juz zniecierpek poprawia poprawnie piszących,teraz ty ostatni gosciu.Może w twoim zdaniu też brakuje znaku przestankowego? no,poszukaj nim nast.razem zrobisz komus uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:37 Może i brakuje. Ale są znaki przestankowe. I nie zaciemniają wypowiedzi do tego stopnia że jest niezrozumiała. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,trolliku ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cmok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale opieka nad dzieckiem przysługuje tobie skoro uważasz że nie możesz się dzielić nią z ojcem dziecka,a przecież niektórzy tak robią i żyją. Ojciec jeśli da 600zł to drugie tyle przypada na ciebie=1200zł.To dobra kwota,nie narzekaj,to też twoje dziecko.Gdybyś mieszkała z mężem też byś dziecku gotowała,prała i dawała na lody i jeszcze miała dodatkowe lokatora.Utrzymujesz samochód:) to twój samochód i ty z niego korzystasz więc to też twój problem,nie byłego męża,możesz go sprzedaż koszty będą mniejsze.Mąż go nie ma i żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze auto jest niezbedne by wozic jedno z dzieci np.na rehabilitację lub badania lek.w innym miescie. Co cie obchodzi czyjs samochod,dzis kazdy w rodzinie ma auto,to norma,nie luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'31,co ty wiesz o kosmicznych pieniądzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylymaz martiki
goowno dostaniesz a nie alimenty ty pazerna swinio..rozbiłas naszą rodzine i teraz karzesz mi za to płacic? Proszę napisz tu cos lepiej o swoim romansie z kolega z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CANNAB
Zrobilas ze swojego dziecka gowno armatnie ktore ma ci przyniesc kase. Masz w doopie jego emocje, emocje jego ojca. Mowisz ze ojciec to udacznik, musisz byc tania szmata ktora poszla z pierwszym lepszym. K***y nie powny wychowywac dzieci. Oddaj dziecko ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika0
Co za banda debili. Sprawa się u nas rozwiązała sama, mąż wyjechał za granicę, komornik ściga mnie za jego długi. A dziecko dla mojego męża jak widać to tylko był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×