Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

robienie loda to uprzedmiotowienie kobiety

Polecane posty

Gość gość
Ja leki ą po co ?to nie ja mam cos z głowa tylko wy !patologiczne wulgarne zboczonw gnoje za coś takiego powinnam już dawni Złozyc wniosek do sądu!Payryk juz wie od kogo to wyszło.!Teraz udajecie swietych ?nic z tego!!Dosyc sie nasłuchałam co po ludziach rozpowiadacie i tu twz sporo sie naczytałam.Payryk Iza i Marcin juz tez swoje ode mnie usłyszeli na temat tego z jakimi parszywcami sie zadają.Dosc tego!Nie pozwole sie ani pomawiać ani obrażać.To jest sprawa dla sądu.Nie żartuję!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Słupii
Masz rację długowłosa na szpilkach. Zapomniałaś jeszcze dodać, że zgodnie z nauką Kościółka nie wolno uronić ani kropeleczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Jak znam zycie -pewno w trakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wizyta w kosciele?Jakim prawem mnie obrażasz?Jesyem wierzącą i praktykującą katoliczką!Należe do wspolnoty Fotyk Boga you tube ..orz gdzie dwoch lub trzech.Przestrzegam przykazań i żyjw wg nauki Chrystusa.Jakim prawem niszczycie mi życie?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Tak tak -jak powszechnie wiadomo uronic kropelke to rzez niewiniatek , a aborcja to grzech smiertelny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
s -kimkolwiek jestes- udaj sie do psychiatry jak najszybciej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wizyta w kosciele?Jakim prawem mnie obrażasz?Jestem wierzącą i praktykującą katoliczką!Należe do wspolnoty Dotyk Boga you tube ..orz gdzie dwoch lub trzech.Przestrzegam przykazań i żyję wg nauki Chrystusa.Jakim prawem niszczycie mi życie?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Kaczawy
Ja na przykład przy soczystej minetce zawsze podziwiam doskonałość dzieła Stwórcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie udaj idiotko!Nie pozwole robic tym parszywcom bydła w moim życiu.Jade z corką na zawody ,kupuje jej loda włoskiego bi gorąco a potem jade do domu rodzinnego po to by wysłuchiwać ze robiłam "komuś loda"tam(wiadomo komu )i wiadomo że wyszło to od koniara-psa!.Fuj niedobrze mi!.W zaistniałej sytuacji zrywam wszelkie kontakty z rodziną!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Kaczawy
Chyba , że kobieta jest długowłosa na dole i na szpikach to wtedy jedynie delektuję się smakiem, a podziwiam szpilki, które jak wiadomo, są owocami Stwórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma znaczyc wpis z 11.21 ??teraz sie Tado gnoj wybiela?provuje zmiwniac tresci tego ci wczesniej napiwrdolił??Po piwrwsze nigdy nie vyłam pijana po drugie nie chodziłam na dyskotwki i jesli byłam to tylko z mezem a po trzecie nienawidze jak tado k mowi na mnie Sylwunia.Nienawidze dziada!!za wszystko co robi.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Owocami stworcy sa nie tylko szpilki ,ale rowniez zabiegi depilacji miejsc intymnych ;) Sylwunia -a Ty wolisz wlochate czy gladkie orzeszki lizac bo ,ze lody lubisz to juz wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Wisłoki
Ale są też wartościowe kobiety, które się nie depilują, bo taka jest wola ich Pana. Trzeba to uszanować :) Długowłosa, nie zaczepiaj Sylwuni, bo zaraz plecą mięsiste obelgi - chyba, że lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Bluzgania z ust osoby chorej nie klasyfikuje jako obelgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę,że jakaś chora psychicznie wariatka bardzo przejęła się moim wpisem z 11:21 ;-D...czułam,że dzień ,w którym odkryłam niechcący kafeterię będzie pierwszym krokiem w stronę świata idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że wasze wpisy świadvzą o was?zachowujecie sie jak patokogia.Dla mnue jestescie dnem i szambem.Chorzy psychicznie ludzie a za nazywanie mnie psychiczną już dawno powinniscie odpowiedzieć karnie!!!Leczcie się no źle z wami.!!Niedobrze mi sie robi jak was czytam.Fuj!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos lubi to niech robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubie robic lodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21 teraz probujesz udawac jeszcze kobiete ??gnido!Jeszcze mnie pamiec nie myli i dobrze wiem i pamietam co usłyszałam od Izy ,szwagra i mamy.!Nie provuj wywijac kota oginem bo już nic wam to nie da!Nagle wybielanie bo co ?bo napisałam Patrykowi wszystko co ribicie??Nie zycze sobie zeby piertolony Łukasz k wyzywał mnie od kuurfiszonow jepanych bi nigdy nie zdradziłam meża.!!za takie obrażanie gnoj jeszcze mi zapłaci.!!Moja rodzina też juz ma u mnie przerąbane.Dosyć tego dziadostwa.Skonczyło sie.!Dla mnie jrstescie dnem i zetem ,szambo i psychiatryk!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.05 k***a mać!Kupiłam corce w wakacje na skokach loda kreconego i co z tego tytułu wysłuchiwać mam obrzydliwosci i wulgaryzmow ?Leczcie sie bo jestescie psychiczni!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyny same lubia robic loda. Jest do dla nich przyjemne i podniecaja sie tym. Tylko nie mozna ich przymuszac tylko musi to wyjsc naturalnie no i musza byc zakochane. To tak jak my faceci podniecamy sie jak dziewczynie jest dobrze tak samo one gdy nam jest. Chyba ze tylko bzykamy dla zaspokojenia potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest obrzydliwe, niemoralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-) sylwunia ciągnie lodunia mlask mlask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala ta dyskusja potwierdza tylko, co przeszlo pol wieku komunizmu zrobilo z niektorymi ludzmi. Po takim czasie nasiaka sie juz przekonaniem, ze ktos inny wie najlepiej co dla mnie jest dobre, a odwracajac to logicznie - ja wiem najlepiej co jest dobre a co zle (dla innych). Dlatego zasada wolnej woli w sprawach ktore tylko mnie (i mojego partnera) dotycza, a wiec w sprawach takich jak wspolzycie seksualne (jak, gdzie, z kim, jak czesto) - mowie tu oczywiscie o dobrowolnym wspolzyciu a nie o kryminalnych przypadkach z artykulem w kodeksie karnym (nieletni, osoby powierzone opiece, g***ty - itp. zawartosci kroniki sadowej i wszelakich talk-shows). Jezeli ktos mowi ze okreslona praktyka mu sie podoba - jego sprawa, niech uprawia to z kims komu to rowniez odpowiada - i po sprawie. Zaraz jednach wlaczaja sie "nawiedzeni pouczajacy" ktorzy wlasne poglady usiluja na sile przeprowadzic i obrazaja innych, ktorych poglady sie roznia. Przeciez moge sie nie zgadzac z czyims postepowaniem, moge nie akceptowac tego czy innego w moim zyciu, ale musze tolerowac odmiennosc innych ludzi i poglady niezgodne z moimi. Tutaj jest jeszcze duzo do nauczenia sie na drodze Polski do Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z duzym czlonkiem
nie filozofuj tylko klekaj do berla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwusia lubi lody zwlaszcza wloskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość soltys
Sylwunia to znana u nas na wsi obciagara ,tylko teraz lata do kosciola swoeta zgrywa ,chlop ja zostawil I gadaja w wioscie ze chyba chce teraz poderwac plebana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gnoju zeby c****aluchy i jezor uschły za te obelżywe słowa.!!Zawsze byłam i nadal jestem wierząca.Nie bluznij!!Jakim prawem mnie obrażasz wulgarny zboczencu ?.To co piszesz trafi do odpowiednich władz ,nie żartujeJa sobie nie pozwole na zniewagę!!Rzygam takimipatologicznymi świńskimi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.29 naszej wsi??nie przypominam sobie zebym nadal w Pierscu mieszkała.!!A jak mieszkałam to byłam najporządniejszą dziewczyną we wsi wystarczy spytać ksiedza kogo typował na zakonnice wiec zapłacisz mi za obrazę!!syfie!!pijaku i zboczeńcu!!Ciesze sie ze jż tam nie mieszkam bo nie musze oglądać yej pijackiej fałszywej mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×