Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AgnesMlynarska

Gdzie kupię kartony do przeprowadzki?

Polecane posty

Witam wszystkich, Szukam miejsca gdzie mogę kupić kartony do przeprowadzki. Powinny być takiej wielkości żebym później mogła je unieść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kastoramie różnej wielkości dostaniesz za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam na allegro. Wpisz kartony i Ci sie pokażą. Miałam chyba 20, mocne, wszystkie takie same, więc łatwo było poukładać podczas przewozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór kartonów i materiałów do pakowania znajdziecie na stronie www.crosspack.pl Jest to firma, która zajmuje się produkowaniem kartonów. Mogę wam powiedzieć że mają bardzo solidne produkty, które wytrzymają trudy przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza kartonami warto też zainwestować w taśmę klejącą. Będziemy mieli pewność że nic nam nie wypadnie. Jeżeli poszukujecie dobrych i tanich taśm klejących to polecam wam zgłosić się do firmy www.totalmarket.pl, która jest ich producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy bezpośrednio od producenta czyli w WOK http://www.wok-kartony.pl/ Mają różnego rodzaju wielkości i kształty, łatwo kupić to czego się potrzebuje a cenowo jest bardzo dobrze. Kartony sklepowe są zużyte i brudne, mało wytrzymałe, ja takich mieć nie chciałam, wolałem nie ryzykować że mi się coś potłucze czy zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiej przeprowadzki?Pisalem kiedys do niej to mnie zlala?Jaja sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

Szeroki wybór kartonów i pudeł ma JAPA & CO. Jakość bardzo dobra, różny wachlarz wielkości  potrzebne do zapakowania każdej rzeczy, każdego drobiazgu. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniax

Dokładnie tak jak moja przedmówczyni. Japa & Co posiada duży wybór pudeł i kartonów . Wszystko spokojnie można z nimi obgadać, doradzą i dodatkowo pomogą spakować, zniosą zawiozą. O nic nie trzeba się martwic.  Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka

Tak jak moja przed mówczyni. Polecam Japa & Co. Szybko i solidnie. Dostępność pudeł i kartonów w szerokich rozmiarach. Nie ma co szukać gdzie indziej. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golonka

Zgadzam się z wami Japa & Co to naprawdę  dobry wybór.  To najlepszy wybór jeśli chcecie mieć przeprowadzkę szybko i bez nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryczek

Po co kupować?? Teraz każda firma przeprowadzkowa raczej w swojej ofercie posiada już kartony. Taką firmą na pewno jest Japa & Co. Kartony nawet na szafę także szeroki wybór jest :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kartony do przeprowadzki najlepiej zakupić u producenta kartonów. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednia firmą, która oferuje solidne produkty w niezłych cenach to polecam wam www.crosspack.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Po co kupować kartony jak można zrobić tak jak ja. Zamówiłam przeprowadzkę u Japa & Co wszystko chłopaki mieli swoje. Kartony i pudła potrzebne do zapakowania moich szpargałów. Do tego służą pomocą  na każdym etapie przeprowadzki. Z nimi nie ma stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorociedorocie

http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/instrukcja-pakowania-kartonow.html

W linku znajdziecie potrzebne informacje dotyczące poszukiwanych przez was kartonów. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Japa & Co.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretny1982

Dorocie dobrze mówisz . Chłopaki z Japa & Co to profeska w 100%. Wszystkim się zajmą. Pudła i kartony dostępne od razu od ręki. Pomoc załadunku, przewóz i rozładunek wliczony w koszt usługi. Czego chcieć więcej.https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/o-firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha

jakby ktoś jeszcze potrzebował i szukał info, to polecam stronę ekartony.pl tam mają wszystko, różne rozmiary kartonów, folie pęcherzykową do zabezpieczania, taśmy i masę inych rzeczy które mogą się przydać podczas pakowania do przeprowadzki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniik

Hej. Ja polecam firme Less Mess Storage lub ich strone internetowa ekartony.pl. Od szerokiego wyboru kartonów, po taśmy, folie stretch i folie bąbelkowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katio

ja ostatnio kupiłem w less mess storage. potrzebowałem na już kilka kartonów i tak się zastanawiałem gdzie kupić i  dopiero po chwili sobie przypomnaiłem że przecież mijam ich codziennie w drodze do domu. kartony w porządku, fajnie że można kupić na sztuki. widziałem też że mają inne materiały opakowaniowe. no i jeszcze załapałem się na rabat więc w ogóle super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do firmy Japa&Co, a nie tylko kartony będziesz miała z głowy, ale również całą przeprowadzkę. Oni pomogą Ci ze wszystkim, z najdrobniejszymi szczegółami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×