Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dieta odchudzająca a karmienie piersią BLAGAM O POMOC WYGLADAM JAK SLON

Polecane posty

Gość gość

Moja corka zaraz skonczy pol roku. Zachodzac w ciaze bylam juz niestety gruba. W trakcie ciazy bardzo staralam sie za duzo nie przytyc i rzeczywiscie przybralam tylko 8 kg - praktycznie zaraz po porodzie wazylam tyle co przed ciaza. Co z tego, jesli bylo to wciaz o minimum 10 kg za duzo. Kilogramy nie spadaly ze mnie automatycznie z powodu karmienia piersia, waga stoi w miejscu. Apetyt mam musze sie przyznac spory, siedzenie non stop w domu tez sprzyja ciaglemu jedzeniu. Zobaczylam siebie wlasnie na zdjeciach i jestem przerazona - wygladam jak wielka, tlusta, stara baba. Po ciazy chcialam sie odchudzac, ale mialam problemy z laktacja i lekarz powiedzial mi, ze powinnam jesc 2,2-2,5 tys kcal. Jednak ja juz nie moge tak wygladac, mam dosyc, nie wybrazam sobie wrocic do pracy w takiej formie. A przy tym zalezy mi na tym, by jeszcze pol roku karmic piersia i nie chcialabym, by to sie odbilo na dziecku. Blagam pomozcie - jak pozbyc sie tych dodatkowych kilogramow nie zaburzajac karmienia piersia? Mam jeszcze pol roku do powrotu do pracy, moge to zrobic na spokojnie i z glowa, tylko nie wiem, jak sie za to zabrac. Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×