Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Native speaker opinie

Polecane posty

Gość Native speaker Warszawa
Native speaker Warszawa poszukiwany - czekam na wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native Speaker Kaków
Native speaker Kraków - gdzie takiego znaleźć bo ja jestem z Krakowa i szukam właśnie kogoś kto pouczy mnie angielskiego.... albo polećcie jakieś forum gdzie znajdę native speakerów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wsc mnie uczy native i to jest mega rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lingopro
Dzień dobry Native speaker może być świetnym nauczycielem, może również być bardzo złym nauczycielem. Musimy pamiętaj, że sam fakt, że ktoś używa np. języka angielskiego jako swojego języka ojczystego, nie czyni z niego nauczyciela danego języka. Wymagana jest wiedza na temat metodyki nauczania i doświadczenie. Zachęcam, by przed rozpoczęciem zajęć zapoznać się z cv danego native speakera. Lingopro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najlpeij jak ci ktoś poleci konkretnego native'a, albo chociaż szkołe i wtedy sobie wybierzesz po prosrtu tego co Ci najbardziej pasuje. Jak ktoś tu pisał już - w wsc mają dobry poziom (przynajmnieuj ci native'i na których ja trafiłam), więc tam myślę, ze śmiało można uderzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsc ma ponoć jednych z najlepszych native'ów w wawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy są najlepsi, ale faktycznie potrafią uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to wsc się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam https://jaksiemaszpolsko.com/ jedna z lepszych metod nauki angielskiego online. Nauczyciel jest native speakerem wychowanym w stanach, także od razu się uczę akcentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native

Sprawdźcie jeszcze https://talkback.pl - Leah jest super nativem. Już ponad dwa lata zajęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novakid z native speakerem

nauka angielskiego online z native speakerem dla dzieci Novakid 

Emilia 5.5 lat Novakid bardzo pozytywne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novakid dla Emilia

Novakid angielski dla dzieci Emilia pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Ja kilka miesięcy temu przygotowywałam się do wyjazdu za granicę, szukałam i testowałam kilka metod nauki. Często bywa tak, że na początku mamy zapał do nauki później on gaśnie, ale dzięki metodzie nauki z kursu ENLINADO dowiedziałem sie jak się skutecznie uczyć języka i szczerze polubiłem tą naukę. 

Mam już kilka znajomych native speakerów i rozmawiam z nimi za darmo, nie pomyślałbym wcześniej że z taką swobodą będę mówił. Warto obejrzeć darmową lekcję kursu i samemu ocenić jest na enlinado. pl 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala

Najlepiej wziąć jakieś native przez szkołę językową. Ja na własną rękę próbowałam kilka razy i zawsze to kończyło się średnio. Albo szybko wyjeżdżali, albo byli nieogarnięci i nie potrafili uczyć... dlatego zdecydowałam się na nativa zToddler British Centre i jest zadowolona jak nigdy dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja polecam native speakerów z Angielskiej Wioski! bardzo profesjonalni i naprawdę pomocni w trakcie nauki, dodali mi dużo pewności siebie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek

ja pierwszy raz tak naprawdę z native speakerami miałam styczność na obozie z Angloville, do tego od razu z różnych krajów anglojęzycznych! zawsze wcześniej potencjalna rozmowa z obcokrajowcem wydawała mi się przerażająca! a po 6 dniach na obozie mogłabym rozmawiać po angielsku bez końca! polecam obóz! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na obozie w Angielskiej Wiosce wszyscy nasi opiekunowie byli native speakerami, na początku było to przerażające, ale po dosłownie jednym dniu mieliśmy okazję przełamać barierę językową i w miłej atmosferze rozmawiać z osobą nam przydzieloną, bardzo dobrze wspominam naukę tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam na lekcje do native speakera w szkole angielskiego Chatschool. Mogę z całego serca polecić 😄 Potrzebowałam indywidualnych lekcji, tak żeby się rozgadać przez wyjazdem na Erasmusa. Trafiłam na świetnego native speakera, z którym rozmawiałam jak ze znajomym, a przy okazji poprawiał moje błędy, zwracał uwagę na lepszy dobór słów, pomagał z gramatyką. Jeśli już trochę potrafisz mówić po angielsku to lekcje z native speakerem są super opcją, żeby przełamać blokadę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×