Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem za aborcja na zyczenie a Wy ?

Polecane posty

Gość gość
Jestem przeciwna ZABIJANIU drugiego człowieka. Po 21 dniach od zapłodnienia zaczyna bić serce dziecka! Poza tym skoro wyznajecie zasadę moje ciało - moja sprawa, bądźcie do końca konsekwentne. Jak zachorujecie nie domagajcie się od państwa jakiegokolwiek leczenia. To wasze ciało i tylko i wyłącznie wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam wszystkim tępym lewakom, że każdy z nas jest z medycznego punktu widzenia zlepkiem komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie branie na litość "twoja matka powinna cie usunąć" "a ty byś chciała żeby matka cie usunęła? " Przecież wyraźnie jest napisane, aborcja na życzenie a nie na rozkaz. Skoro matka urodziła dziecko to widocznie tego chciała a gdyby usnunęła... no cóż wtedy raczej dziecku jest wszystko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, to moje cialo wiec mogę zdecydowac czy sie leczyć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chcesz powiedzieć madry prawaku, ze zarodek to jedno i to samo co dorosly organizm ?? A co w przypadku zagrozenia zycia matki, wtedy ktory czlowiek wazniejszy do ratowania i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli skoro od 21tyg bije serce i jest to wyznacznik człowieczeństwa tzn. że jak komuś serce siada i jest na pompie to przestaje być człowiekiem? No skoro to wyznacznik. Albo jak ma przeszczep to przestaje być Janem Kowalskim bo serce Jana Kowalskiego zostało wyrzucone, a staje się Mirkiem Nowakiem. Tu macie jak bardzo to bijące serce zmienia postać rzeczy: http://www2.hawaii.edu/~pine/book1qts/embryo-compare.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie, ja nie jestem za tym by każda się skrobała. po prostu nieznoszę zakłąmanych katoli, którzy "walczą" o życie przykładając swoje paskudne łapy do śmierci i trudnego losu milionów ludzi na świecie, ale nie widzą w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nic o mnie nie wiesz nie wiesz czym się zajmuję i kogo bronię" Niunia, zapytano Ciebie raz co takiego robisz prócz optowaniem za zmuszaniem kobiet do rodzenia niechcianych dzieci. Co, czyżbyś nie miała się czym pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 16 ja nie mam żadnego obowiązku opowiadania kim jestem i czym się zajmuję z resztą ktoś kto formułuję zdanie od słowa 'niunia' u mnie przegrany jest już na wstępie gdyż nie ma co z takim typem na merytorykę rozmowy Ja mam swoje zdanie i kropka a jak ci się' niuniu 'nie podoba nie mój ból w tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Twoje zdanie polega na przykładaniu ręki do nieludzkiego traktowania ludzi, olewania ich gdy można im realnie pomóc i zmienić jakość ich życia z równoczesnym zmuszaniem kobiet do rodzenia dzieci :) Proste. Bo taka jest 90% katohipokrytów. Nawet teraz Min. Zdrowia tnie wydatki na opiekę przedprenatalną, ale równocześnie kobiety mają rodzić dzieci. Bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak tak, Ty nie masz obowiazku odpowiadania. Ale za to innym mozesz imputowac, jacy to sa pusci i maja bezsensowne zycie, tylko dlatego ze maja odmienne zdanie. Typowo katolskie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam takiego problemu czy jestem za czy przeciw, bo nie sypiam z byle kim i gdy nie chciałam dziecka to potrafiłam się zabezpieczać...ta, tak wiem wy wszystkie się zabezpieczacie a i tak wpadacie...:P nigdy w to nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za aborcja na życzenie. Wiem, że dla kobiety która dziecka nie chce i która go nie pokocha urodzenie dziecka to wielka tragedia, a nie wielkie szczęście tak jak niektóre z was to sobie wmawiają. Jeśli ktoś chce dziecka, czeka na nie to zupełnie inna sprawa. Ja mam dwie córki ( 3 lata jedna i dwa miesiące druga), trzeciego dziecka mieć nie zamierzam. Będę się zabezpieczać i mam nadzieję że już nigdy mi się ciąża nie przydarzy, ale jeśli przydarzyłaby mi się za np rok to jestem pewna ze bym usunęła, bo nie jestem w stanie zająć się trójką małych dzieci. A nie chce się zmordować na śmierć i udawać że tak pięknie jest mieć dzieci. Dzieci wymagają dużo troski, pracy, cierpliwości. Nie wystarczy tylko urodzić, trzeba się dziecku poświęcić w 100 procentach, a nie każdy marzy o takim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja tez mam meza i nie dokonalabym aborcji, a mimo tego jestem za aborcja na zyczenie. Naprawde tak cie to boli ze ktos wpadnie i sie wyskrobie ? Przeciez to nie twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.32 Nie, nie boli, gdzie napisałam, że mnie to boli. Swoje pomyślę o takiej kobiecie jak np. autorka że jest głupia, puszczalska skoro jej aż tak na tym zależy i lekko niedorozwinięta, skoro nie potrafi się w dzisiejszych czasach porządnie zabezpieczyć. A co to też zabronione? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwiązanie jajowodów Tak Aborcja na życzenie do 12 tygodnia tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak z innej beczki, nie wydaje wam się że gdyby można było na życzenie dokonać aborcji to bardzo dużo kobiet usunęło by ciążę zbyt pochopnie a później by poprostu żałowały? Ja nie jestem ani za ani przeciw, poprostu głośno myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie, nie boli, gdzie napisałam, że mnie to boli. Swoje pomyślę o takiej kobiecie jak np. autorka że jest głupia, puszczalska skoro jej aż tak na tym zależy i lekko niedorozwinięta, skoro nie potrafi się w dzisiejszych czasach porządnie zabezpieczyć. A co to też zabronione? jezyk.gif" Tak samo nie jest zabronione uważać Ciebie za idiotkę skoro nie potrafisz myśleć nieschematycznie i wg Ciebie każda kobieta, która nie chce wp*****lać się w cudzą aborcję jest puszczalska i niedorozwnięta. PS. Mój mąż ma wazektomię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ojeeeej, to bardzo głebokie pytanie, trzeba nad odpowiedzią bardzo długo pomyśleć...bo w końcu, k****, nie istnieje żaden kraj na świecie gdzie aborcja jest legalna i dopuszczalna od wielu lat, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś "nie, nie boli, gdzie napisałam, że mnie to boli. Swoje pomyślę o takiej kobiecie jak np. autorka że jest głupia, puszczalska skoro jej aż tak na tym zależy i lekko niedorozwinięta, skoro nie potrafi się w dzisiejszych czasach porządnie zabezpieczyć. A co to też zabronione? jezyk.gif" Tak samo nie jest zabronione uważać Ciebie za idiotkę skoro nie potrafisz myśleć nieschematycznie i wg Ciebie każda kobieta, która nie chce wp*****lać się w cudzą aborcję jest puszczalska i niedorozwnięta. PS. Mój mąż ma wazektomię lapka.gif x A myślisz, że mnie interesuje zdanie takiej osoby jak ty i to co o mnie myślisz... :P. Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...zresztą czego spodziewać się po osobie która zrobiła ze swojego męża kalekę...I nie denerwuj się tak, bo ci żyłka pęknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
looo mtako jeszcze 30 lat temu aborcja w Polsce byla na życzenie . Ponad polowa kobiet 50 + ma za sobą min jedna skrobankę . Te "zabiegi " wykonywani w kazdej większej przychodni . Wiec juz przestańcie pisac ze kazda ktora dokonała aborcji to puszczalska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to wazektomia = kalectwo ? podwiązanie jajowodów tez = kalectwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro poświęcasz tyle czasu na złośliwości niskich lotów najwyrazniej bardzo Cię to interesuje. Ale już obnażyłaś prawdziwy stan swojego intelektu, wiecej pisac nie musisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś Skoro poświęcasz tyle czasu na złośliwości niskich lotów najwyrazniej bardzo Cię to interesuje. Ale już obnażyłaś prawdziwy stan swojego intelektu, wiecej pisac nie musisz oczko.gif x Oj rzeczywiście poświęciłam tyyyle czasu by napisać 4 zdania...:P Może ty ze swoim intelektem potrzebujesz godziny by skleić ten dwuzdaniowy bełkot, ja jakoś nie mam z tym problemu. Nigdzie tu nie ma złośliwości tylko wyrażenie swojego zdania, ale widzę, że według ciebie to każdy musi myśleć tak jak ty...Co innego pisać o kimś co się o nim myśli a co innego wtrącanie się w to co robi. Pojmujesz to? Wątpię! Miłego wieczoru życzę, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innych tez nie obchodzi twoje zdanie i co tam myslisz w tym twoim czerepie ograniczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja winna być dopuszczona bo przy wpadce mając jedno dziecko nie dostaje się 500+ i za co mają te dzieci być wychowywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za. Jak zajde jakimś cudem w ciążę to pojadę na koniec świata by usunąć bo nie wytrzymam następnego ryczacego bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja pokazuje zacofanie pary która jest tępa i nie douczona w temacie antykoncepcji! !! Tylko guma i kalendarzyk nie szkodzi cała reszta szkodzi nawet spirala! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×