Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysha

jak zapomnieć o nim?

Polecane posty

Gość obserwa
I obu wam sperma mózgi wyżarła... spadajcie stąd obciągać gdzie indziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwa
I obu wam sperma mózgi wyżarła... spadajcie stąd obciągać gdzie indziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona Mysho jesteś niezwykle \"inteligientna\" Boże że też takie prymitywy chodzą po tym świecie. I co myślisz że czerwonym nickiem przebijesz mój? Naprawdę jak chcesz sobie popisać o swoich ulubionych seksualnych preferencjach to wejdź na inny topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa
Hej, no... To jest żałosne!! Jak Wam cos nie pasuje na tym forum, to tu poprostu nie wchodźcie i tyle! A nie jakieś wulgarne wypowiedzi... to jest prymitywne i won stąd!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa
Won z tymi brudnymi kutasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa
Won z tymi brudnymi kutasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa
To jest już szczyt!! Jeszcze pode mnie się bedziecie podszywać???????? Wstrętni!!! Mysha! Jak się robi czarny nick??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... jest coraz gorzej... Myślałam, że po tym, co przezyłam będzie już tylko lepiej, a tu co?? Jak się coś wali, to potem już wszystko leci... :/ Z żalu za nim dwa dni temu zraniłam kogoś... oczywiście niechcący, ale... to mój przyjaciel i teraz jeszcze to na mnie ciąży :( Mój misiek (jaki tam kurna mój!! :( ) wyjechał na trzy dni i nawet nie mogę sobie poczytac jego opisów na gg... Bo tylko tyle mi zostało. Mój stan tęsknoty jeszcze bardziej się pogarsza, no ale dlaczego???? Przecież czas podobno leczy rany, a u mnie jest odwrotnie... Wszystko mnie dobija, jeszcze jak na złość w radiu puszczają jakieś smutasy... buuu. Wyżywam się na boguduchawinnej rodzinie. Proszę, dajcie jakieś rady, co robić??? Niby miałam się zająć sobą, ale gdy tylko się do czegoś zabieram, to automatycznie pytanie: a po g.. to robię, przecież itak się z nim nie zobaczę.... Żyję na granicy - byle tylko oddychać, żadnych starań, ani walki aby coś osiągnąć w zyciu. Bo po co?????? Dla kogo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... jest coraz gorzej... Myślałam, że po tym, co przezyłam będzie już tylko lepiej, a tu co?? Jak się coś wali, to potem już wszystko leci... :/ Z żalu za nim dwa dni temu zraniłam kogoś... oczywiście niechcący, ale... to mój przyjaciel i teraz jeszcze to na mnie ciąży :( Mój misiek (jaki tam kurna mój!! :( ) wyjechał na trzy dni i nawet nie mogę sobie poczytac jego opisów na gg... Bo tylko tyle mi zostało. Mój stan tęsknoty jeszcze bardziej się pogarsza, no ale dlaczego???? Przecież czas podobno leczy rany, a u mnie jest odwrotnie... Wszystko mnie dobija, jeszcze jak na złość w radiu puszczają jakieś smutasy... buuu. Wyżywam się na boguduchawinnej rodzinie. Proszę, dajcie jakieś rady, co robić??? Niby miałam się zająć sobą, ale gdy tylko się do czegoś zabieram, to automatycznie pytanie: a po g.. to robię, przecież itak się z nim nie zobaczę.... Żyję na granicy - byle tylko oddychać, żadnych starań, ani walki aby coś osiągnąć w zyciu. Bo po co?????? Dla kogo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa
Brakuje mi smaku jego spermy. Chcę żeby mi wpierdolił bo jestem jego suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara jędza
Po prostu Po 20 latach mogę powiedzieć dosyć kolokwialnie pierdziel to ... Nie ma takiej miłości która by się nie skończyła . Skończy się im prędzej tym lepiej . Masochistycznie do tego podchodząc nie przeżyjesz głębszego uczucia od tego , jest czyste, piękne , i takie prawdziwe!!!!!!! Tak boli ale jak pięknie boli??!!!! Nie żartuję, naprawde jestem na tym etapie że rozstanie uważam za coś lepszego iż pozostawanie w fałszywym związku... Poboli , poboli i w końcu przestanie ale pozostaną mam nadzieję piękne wspomnienia!!!! I oto chodzi , w życiu chodzi o wspomnienia i yto jest najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara jędza
Po prostu Po 20 latach mogę powiedzieć dosyć kolokwialnie pierdziel to ... Nie ma takiej miłości która by się nie skończyła . Skończy się im prędzej tym lepiej . Masochistycznie do tego podchodząc nie przeżyjesz głębszego uczucia od tego , jest czyste, piękne , i takie prawdziwe!!!!!!! Tak boli ale jak pięknie boli??!!!! Nie żartuję, naprawde jestem na tym etapie że rozstanie uważam za coś lepszego iż pozostawanie w fałszywym związku... Poboli , poboli i w końcu przestanie ale pozostaną mam nadzieję piękne wspomnienia!!!! I oto chodzi , w życiu chodzi o wspomnienia i yto jest najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyneczka
do stara jędza... wspomnienia sa najlepsze? Chyba żartujesz...to może poprostu ksiązkę poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyneczka
Nie mogę zapomnieć o moim facecie który mnie zostawił. Miał wielkiego penisa 23 cm. Ogólnie uważam że jak facet ma penisa poniżej 18 cm to powinien zostać prawiczkiem. Uwielbiam jak mnie smagał po twarzy tym badylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyneczka
Nie mogę zapomnieć o moim facecie który mnie zostawił. Miał wielkiego penisa 23 cm. Ogólnie uważam że jak facet ma penisa poniżej 18 cm to powinien zostać prawiczkiem. Uwielbiam jak mnie smagał po twarzy tym badylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyneczka
Dwie powyzsze wypowiedzi nie należą do mnie...czy tu naprawdę musza wchodzić faceci i to w dodatku p....ni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przejmujcie się mułami i mulicami, którym jak już to ktoś wcześniej stwierdził sperma wyżarła mózg....Takie buraki też muszą żyć na swiecie żeby inni wiedzieli co jest debilne... Pozdawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysha
Pragnę kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe zes sie wysilil czerwony nicku...i co jeszcze madrego napiszesz prymitywie? No coz, niektore mamy mialy pecha rodzac takie osobniki...a moze mamusia byla taka sama i sprawa jest dziedziczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysha
Mam dosyć palcówy. Brak mi męskiej pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, no wysil się jeszcze bardziej, stajesz się nudy/nudna.. no.... czewony nicku, masz coś więcej niż tylko reszti mózgu???? No pomyśl o czymś oryginalnym co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysha
Tak ale mnie to wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko czerwona, zamieszkalas na tym topiku na stale? Czy tutaj rozdaja ser za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysha
Jestem głupia i zapomniałam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zdarza sie. Ale mysle, ze to efekt frywolnych zabaw ze szczurkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO no czerwona wysilasz się.... wow Kama miło CIę widzieć :) Mam nadzieję, że wyjazd się udał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciu ratuj :( Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;( Chlip, chlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×