Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U chrzesniaka zdiagnozowano zespol Aspergera. Czy to wyrok?Czego sie spodziewac

Polecane posty

Gość gość

Smutno mi z pwoodu tego chlopca. To taki fajny dzieciak. Ale fakt, zwraca uwage ekscentrycznoscia, zyciem we wlasnym swiecie...bardzo zdolny, inteligentny bardziej niz inne dzieci w jego wieku...niestety cos za cos, totalny odludek, nienawidzacy dzieciakow, bojacy sie ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mow po polsku po prostu msz chrzesniaka z niedoy********iem mozgofffyym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.05; jesteś debilem więc zamilcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 każdy widzi u innych to co ma w sobie:)Typowy kafeteryjny smieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się niczego nie dowiesz... jest takie FORUM o zespole aspergera - poczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia, terapia i socjalizacja. Mój mąż ma ZA, jest lekarzem, nasz syn (7 lat) ma ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asperger ma duzo form, dziecko moze rozwinac sie na rozne sposoby i byc albo wyjatkowo trudne i krnabrne, albo po prostu zamkniete i w swoim swiecie. Nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja pocieszajcie...prawda jest jednak taka ze czy to bedzie krnabrne dzicko, czy zamkniete w sobie tylko i az, to i tak bedzie mial ogromne problemy w kontaktach z innymi. Nic dobrego. a zauwazylam ze mamuski probuja sie pocieszac nadzwyczajnymi zdolnosciami takiego dzieciaka...marna pociecha jak dla mnie. olalabym przecietnego uczniaka ale zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybilla78

wyrok nie, ale wiele pracy przed wami...z własnego doświadczenia moge powiedzieć jedno szukajcie od razu dobrej szkoły, nie róbcie mu krzywdy posyłając tak jak ja do zwykłej podstawówki. Dzieci sa okropne, dzieci inne niz one sa wytykane palcami, szykanowane. Nauczyciele chocby się starali nie mają takich kwalifikacji jak pracowac dobrze z aspergerem, nie ma nacisku na terapie itd. Nam sie udało trafić do szkoły w Aleksandrowie Łódzkim http://liceumerazmus.pl Wspaniała opieka specjalistów, mnóstwo zajęć usprawniających, mielismy wiele szczęścia , nawet transport na terenie województwa organizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Jak zwykle w takich tematach albo chamstwo połączone z niewiedzą albo spam. Co wam te dzieci zrobiły, że niemal w każdym wątku wylewacie na nie wiadro pomyj? A tych cudownych recept i pseudonaukowych teorii mam powyżej uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×