Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość L0LIA

Piekarnik, który Czyści się sam?

Polecane posty

Gość L0LIA

Bardzo lubię piec i spędzać czas na gotowaniu, ale jednak sprzątanie jest tą czynnością, ktora doprowadza mnie do szału. Słyszałam, że są piekarniku, które czyszczą się same, ale nie orientuje się w nich za bardzo możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokładnie tak samo i też szukam piekarników tego typu. Dowiedziałem się o tym, że to są piekarniki ze spirolizą. Oglądam sobie teraz na matrixmedia różna modele i może coś mi wpadnie w końcu w oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L0LIA
Dlaczego akurat w takich przypadkach? nie zawsze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remein
Oczywiście, że zawsze, ale spyroliza to włączenie piekarnika na 5 godzina na 500 stopni, więc lepiej miec wysoką energooszczędność jak w tym przypadku, bo inaczej nas rachunki mogą bardzo zdziwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne0
Ciekawe tylko, ile prądu schodzi na takie czyszczenie. Wydaje się, że rachunek będzie raczej wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy co kilka miesięcy z tego skorzystać. Poza tym te piekarniki są energooszczędne. W matrix media widziałem trochę tych sprzętów z miele i raczej byłem do nich przekonany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. tutaj to jest czyszczenie kataliktyczne. Podobno jeszcze lepiej się to spradza. Muszę sobie o tym trochę poczytakć, ale wiem, że tutaj temperatura potrzebna jest znacznie mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×