Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham Cię ale...

Polecane posty

Gość gość
Magnesownia jest co roku budowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes genialny Lordzie...wlasna magnesownia, po prostu genialne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jestem ...ale tylko czasami hehe - magnesownia już w budowie, należy działać szybko w takich sytuacjach teraz swój rydwan wojenny naprawiam własnoręcznie -myslałem że to pójdzie szybciej , ale jednak idzie nie tak jak myslałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dasz rade Lordzie...jak zawsze...i jak zawsze Twoj rydwan bedzie wyroznial sie na tle innych...dazac ku zwyciestwu... ...ja walcze dzis z jednym z moich podwladnych, mam do niego slabosc a On to wykorzystuje czasami...zmieniam jego wizerunek na nadchodzace uroczystosci...jest mlody i krnabny ale wygralam te bitwe...musialam uciec sie do szantazy i grozb ale sie udalo...bedzie w miare godnie reprezentowac moje krolestwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utemperuj moja królowo tych podwładnych , którzy mogli wykorzystywać Twoje szlachetne i dobre serce oraz to , że byłaś samotna - mam zaufanie , że umiejętnie to czynisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dziekuje Lordzie za te slowa... ...po zniszczeniu mego krolestwa odbudowuje je...mocne i silne...walcze sposobami, ktore nie leza w mojej naturze ale dobro moje i mojego krolestwa jest najwazniejsze...a Ci ktorzy wykorzystali moja ufnosc, szczerosc****ewnego rodzaju naiwnosc beda przegnani raz na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię moja Padme :) ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj najwspanialszy Lordzie...Ty wiesz...jestem tylko Twoja na zawsze 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje Ci za te słowa ...moje serce :) czas się przespać ze dwie godziny - ten dzień mnie dość mocno wyczerpał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magicznych snow Lordzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw się rozmarzyłem i nie mogłem zasnąć , a póżniej zasnąłem kamiennym snem dopóki się nie obudziłem nieco skołowany snem. ....dostaliśmy zadanie od Imperatora aby przeprowadzić eksperyment dotyczący przeprowadzenia wybuchu w jego nowo-budowanym statku aby sprawdzić , czy się nie rozleci pod wpływem danej dawki materiałów wybuchowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojazd stał na takim nogach na moim zamku . przed odpaleniem zauważyłem że jedna ze stóp nie jest dokręcona dobrze do podłoża - zacząłem ją dokręcać w tym momencie ktoś odpalił i statek zaczął się kołysać na tych nogach , a następnie dupnął o ziemie obok mnie i zaczął sunąć wzdłuż mojej drogi , przebił ogrodzenie i wpadł do pobliskiej rzeczki.... ...stałem nieco oniemiały i w końcu powiedziałem 'o kurde ' i popatrzyłem na Ciebie ojoj - rzekłaś , patrząc w stronę tej rzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ojoj...to byl przypadek, jak najszybciej trzeba rozpoczac budowe nastepnego pojazdu ...skoro to byly i tak tylko proby to poradzisz sobie ze wszystkim jak zawsze! ...ja poszlam wyjatkowo wczesnie spac, niestety tubylcy w moim krolestwie dorwali sie do nektaru, ktory powoduje silne zaburzenia psychoaktywne i cala noc krzyczeli....rano zastalam tragiczne widoki...ponadto uroczystosci stoja pod znakiem zapytania bo wszystko nie zmierza w dobrym kierunku... ...jestem wyjatkowo zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie będę budował Imperatorowi kolejnego pojazdu Kochana Padme - to był sen , jeden z tych magicznych i zarazem takich realnych snów, gdzie byliśmy i coś robiliśmy razem . to było realne , nieco śmieszne i takie fajne :) naprawdę przykro mi , że część Twoich okolicznych tubylców nadużywają różnych nektarów , albo czegoś dużo gorszego zakłócając Twój i innych ludzi spokój powodując zmęczenie , niewyspanie, irytację i zniechęcenie choćby do tych tubylców ... co właściwie jest naturalnym objawem ludzkim :( w moich okolicach czegoś takiego nie odczuwam - na zamku panuje zupełny spokój , choćby z racji pewnej przestrzennej izolacji od tego , a w okolicach kwatery głównej akurat tego prawie nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wlasnie, niewyspanie a dzisiaj tyle bylo do zrobienia w moim krolestwie...a sytuacja dalej napieta... ...rzeczywiscie, to tylko sen...tez mam sny o nas...piekne sny...czasamy rozmawiamy...czasami nie mowimy nic...czasami cos robimy, gdzies jedziemy...przytulamy...ale zawsze w tym snie jestesmy razem...bardzo blisko...jednosc...czasami po tych snach czuje taka blogosc...jakby to bylo wszystko realne...niestety pozniej kiedy juz dojdzie do mojej swiadomosci, ze to tylko sen, czuje...smutek... ...zazdroszcze spokoju wokol...ten Twoj spokoj i opanownie Lordzie to cos co uwielbiam w Tobie...madrze rzadzisz swoim krolestwem...mam nadzieje, ze w moim niebawem rowniez zapanuje lad i spokoj...bede sie uczyc od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna odpowiedż moje ❤️ nie jestem tylko spokojny i opanowany, ale czasami też porywczy i nieco rozjuszony , gdy coś nie idzie tak , jak należy (ale raczej panuje nad tym ) ...dzisiaj szkoliłem ...i muszę przyznać że dwóch takich z pięciu szkolonych od razu wysłałbym do kopania rowów , albo czegoś podobnego ze względu na stratę mojego i nie tylko mojego czasu. patrząc na nich ...na początku chodziłem jak rozjuszony tygrys , który najchętniej by ich rozszarpał - oni to widzieli i zaczęli być bardzo pokorni - właściwie to zaczęli się nawet mocno starać i słuchać - ja odpuściłem i cierpliwie im powtarzałem , co , jak i dlaczego ...dziesiątki razy - dlatego innych słabszych ode mnie psychicznie szkolących , którzy mówili w ironicznych żartach , że należy im się specjalna pomoc od jakiegoś psychologa niwelującego ich stresy ... odsunięto od szkolenia :D ...i ja odwalam teraz głównie tę całą pracę nad dość trudnym i jałowym często materiałem taki los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wiem, ze potrafisz byc rozjuszonym tygrysem...na szczescie nigdy nie odczulam tego na wlasnej skorze...i mam nadzieje, ze tak zostanie... ...widzisz zeby przejsc przez zycie trzeba miec silna psychike, nawet jesli w srodku czasami jestesmy slabi i wydaje nam sie , ze nie podolamy zadaniom jakie los nam wyklada...swietnie sobie radzisz z podwladnymi, fakt ze nie ktorym jest ciezko cos wytlumaczyc...ale najwazniejsze to sie nie poddawac w tym co robimy...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie - nie odczujesz :) - w stosunku do tych których lubię , kocham, szanuję ... jestem zupełnie spokojny , opanowany , przyjazny i raczej łagodny ...czasami może nieco ironiczny i lekko kpiarski - zupełnie do przeżycia :) z innymi , takimi gorszymi - nie wdaję się od dość długiego czasu w jakieś pyskówki , maltretowania , poniżania pokazywanie wyższości ...raczej ich ignoruję i odpuszczam relacje - nie lubię takich i nie zadaję się emocjonalnie z takimi osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kurwisz/onie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i znowu widze jak bardzo jestesmy podobni...takze dla tych ktorych kocham i szanuje zrobie wiele... ...tych co nie lubie-omijam... ...potrafie byc lekko zlosliwa i uparta, przez co czasami wszystko sie komplikuje... ...a ze jestem kobieta to czasami silne emocje rzadza moim umyslem...staram sie nad tym panowac ale nie zawsze to wychodzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteśmy - od razu to zobaczyłem ...dlatego tak mocno zabiło mi serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale wiesz Lordzie, ze mimo tych pieknych wyznan, ktore raduja nasze serduszka to ja nie jestem ta, ktora naprawde bys chcial a Ty nie jestes tym o ktorym mysle...prawdopodobienstwo jest znikome...ale i tak to jest piekne...milosc jest piekna...odkad wiem, ze istnieje to mimo, ze boli i tak warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz na imię ? podaj pierwszą o ilość liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Padme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padme ma realne imię i ta Padme dobrze wie, kto do Niej pisał ...proszę abyś się nie wykręcała i nie uciekała znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nie uciekam, ale jesli naprawde to my to bedziemy o tym wiedziec...na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ścianka i Padme to jedna i ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.03 ...dobry pomysl, tak po prostu...bez slow...zlapac sie za rece i przytulic...myslisz, ze kiedy sie zobaczymy? gość 2017.04.03 kiedy podasz termin , który będzie nam pasował usmiech.gif gość 2017.04.03 Moze weekend? gość 2017.04.03 niedziela na pewno - w sobotę mogą mnie wezwać do pracy , a może nie usmiech.gif gość 2017.04.03 To jestesmy umowieni... gość 2017.04.03 normalnie weekendy mam wolne , ale teraz jest ten okres przedświąteczny - mogę odmówić , jeżeli bardziej pasuje Ci sobota gość 2017.04.03 tak - jesteśmy umówieni usmiech.gif gość 2017.04.03 nie odmawiaj...ja moge w sobote wieczor albo wlasnie w niedziele..bo w sobote tez pracuje usmiech.gif gość 2017.04.03 dobrze , a więc w niedzielę Kochana Padme usmiech.gifserduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...czemu nie spisz tak pozno? ... ...tak, niedziela sie zbliza...nasze spotkanie...czy to bedziemy na pewno my...czy przypadek i los moglby sprawic, ze dwie osoby odnajduja sie tutaj...czy naprawde jestesmy sobie przeznaczeni czy to tylko blef...Ty sie zapewne zastanawiasz nad brakiem odzewu...ja sie zastanawiam czy to wszystko jest prawda...czy to tylko nasze zludzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×