Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham Cię ale...

Polecane posty

Gość gość
dureń z kluczami właśnie się odezwał i przyznał do pomyłki :O a wiec nie wszystko stracone :) Boże - z kim ja pracuję na tym magazynie ??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo raczej przepustkę do domów :) po weekendzie wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz tam nikt normalny bym tam nie pracował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj... ten od kluczy moze miec cos w zanadrzu ! Uderzenie w centrum moze kosztowac utrate wszystkiego! Lepiej nie ryzykowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu normalnych i fajnych ludzi tam pracuje i czują się bardzo dobrze - dziesiątki , a nawet setki różnych ludzie się tam poznaje - ja to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki królowo za radę :) - rzeczywiście może udawać głupa - będę ostrożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczka z sąsiedniego zamku założyła ładniejszą sukienkę i stało się to czego się bała, już nie jest najładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padme jest moją królową :) nie obchodzą mnie księżniczki w ładniejszych sukienkach ! dobranoc Padme :) ❤️ - muszę odespać i jutro dalej działać - wziąłem dzień dodatkowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Lordzie! Krolowa jest tylko jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałem zastępcę z misją - ma policzyć i zbadać zwyczaje robaczków świętojańskich na pewnej planecie , które podobno posiadają Moc . - nie będzie go przynajmniej do końca czerwca ambitny i zaangażowany jest w sprawy Imperium , a wiec albo to co mu zleciłem będzie badał ze swoją skrupulatnością albo wróci wcześniej i będę wiedział , że ma mnie kontrolować na rozkaz Imperatora i nie ma sensu jeż jemu ufać , jeżeli mi się uda jakoś wywinąć z tego wszystkiego ...działałem dalej dzisiaj jeszcze w innych kierunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze na pewno liczenie i obserwacje zajma mu czas do konca czerwca.. wczesniejszy powrot moze byc podejrzany..musisz byc czujny i uwaznie obserwowac, najlepiej jakby zdawal Ci szyfrem raporty.. to by Cie upewnilo, ze mozna mu ufac.. jakie dalsze dzialania podjales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazałem Imperatorowi obraz z tych planet sugerując że to jakaś nowa forma rebeli i muszę się tym osobiście zająć - dostałem zgodę na działanie , zresztą Imperator szykuje się do niedzielnej Imprezy i raczej nie był jakoś mocno zainteresowany. Zabrałem sporą ilość magnesu z nienaruszonej magnesów i i sam wyruszyłem w tamte strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście jakimś nowym szyfrem niech pisze - masz zupełną rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie na dragach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doładowaniem im tam sam sporą dawkę na odwrócenie. .... Zajrzę w ten wizjer z dość duża jj niepewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj w wizjer i opisz jakie masz wizje przyszlosci imperatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po imprezie imperatora to magnes jest raczej potrzebny....nie mowiac ze niezbedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnesownia się napełnia - produktywne androidy są nastawione na max Wróciłem z tamtych galaktyk. Podłączam wizjer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przyszłości Imperatora może zadecydować jedynie połączona Moc tak mówią stare runy i tak się tu gada w okolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare rury przesiakniete rdza ,ktora moze zniczyc galaktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryby zeszły z drzew - leżą na plaży - żyją , machaja od czasu do czasu płetwami i mrugają oczami - wygląda na to , że się po prostu opalają!6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tubylcy przeważnie leżą , śpią chyba.. może nie całkiem wszyscy - paru się podniosło i zaczynają chodzić , a nawet biegać ... Chodzą i biegają do tyłu , czyli jest to co przewidzialas Padme Czyli jest dobrze , chociaż jeden z nich akurat pierdyknal w drzewo i się przewrócił .......Ale wstaje jednak i idzie do przodu!! Wyłączam na razie wizjer ...:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. tubylcy sa wazni ! Trzeba ich uwaznie obserwowac, Skoro Imperator ma na glowie impreze to mamy dodatkowy czas zeby to wszystko zrozumiec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przygotowac plan by chronic tubylcow ,aby nikomu nie stala sie krzywda....czas wyciagna wizjer i podejrzec czy trzeba uzyc ewakuacji tubylcow czy tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starałem się nieco zrozumieć jak pokonać Imperatora i ciemną stronę -oto banalna i najprostsza z prostych odpowiedż 'Ciemność jest szczodra, jest cierpliwa i zawsze zwycięża, ale w samym sercu jej siły leży jej słabość: wystarczy jedna, jedyna świeca, by ją pokonać. Miłość jest czymś więcej niż świecą. Miłość potrafi zapalić gwiazdy.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglądam ponownie .... dwie ryby poszyły sobie się kąpać , reszta już się nie opala, tylko się tarzają w piasku -wyglądają na zadowolone i niechętne do ewakuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperator nie mial, nie ma i nie bedzie mial dostepu do gwiazd...i w ostatecznym rozrachunku bedzie to na jego niekorzysc... tylko to co plonie najasniejszym ogniem przetrwa a nieprawda Imperatora runie ! Patrz i obserwuj bo dalej swiat oszaleje jeszcze bardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko milosc moze uratowac tubylcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak - tylko miłość może ocalić wszystko-tubylcówi i tych , którzy starają się im pomóc ...właściwie wszystkich :) nie współczucie , dobre chęci , pseudoakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lord chyba zapomnial o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×