Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie nabijaja sie ze starych panien ?

Polecane posty

Gość gość

kobiety, ze nie znalazly sobie chlopa bo pewnie sa skrzywione i zaden ich nie chce, a faceci maja takie panny za zalosne frustratki ktore maja cos nie tak z glowa, ze zaden je nie chce .....nie wiem co gorsze, ale dlaczego dla kobiet i mezczyzn stare panny sa jakies wybrakowane czy uszkodzone? czy posiadanie partnera / meza to wygrana w zyciu? i jest sie lepszym wtedy czlowiekiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czuje sie skrzywiona. mam okreslony swoj typ i nie ide na ustepstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ludzie ktorzy sie nabijaja maja cos z glowami. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby ludzie zdrowi na umysle i fajni , majacy szczesliwe zycie nabijali sie. Tak jak mowie-glupi, nieszczesliwi, chorzy umyslowo nabijaja sie z innych pod byle pretekstem.Ja osobiscie wolalabym byc stara panna ale szczęśliwą, niż w nieszczęśliwym związku. Nie ukrywajmy - większość ludzi NIE JEST SZCZĘŚLIWA. Większość ludzi wiąże się ze sobą z różnych powodów, innych niż miłość.Np z braku laku :) I potem płodza dzieciaki które nie sa szczesliwe i powielaja schemat głupich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz autorko :D wiekszosc nic nie osiagnie w zyciu wiec uwaza ze taki zwiazek im to rekompensuje, ze cos tam maja i nie zostali sami, a prawda jest taka ze o byle jaki zwiazek jest latwo, zadne to osiagniecie ale ego nie pozwala im myslec inaczej...ja z takimi ludzmi sie nie zadaje, nie moj poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę Im zazdroszcza ze nic nie muszą a wszystko moga. Tego ze legalnie mogą sobie zmieniac kochankow, nie muszą uzerac się z chlopem itp itd. Dodam ze sama jestem od 30 lat mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie rozumiem, rozumiem nabijanie się z np. samotnych matek bo to najbardziej godny pogardy typ kobiet, ale ze starych panien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:17 Godny pogardy jest ten post i jego autor.Musisz byc bardzo nieszczesliwy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tutaj od wczoraj? Przecież wiadomo jaki sort ludzi tutaj siedzi. Nie powinny Cie dziwić takie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny mają najczęściej jakieś zaburzenia psychiczne, że każdy facet ucieka. Zaliczone przeważnie pół miasta. Nikt nie chce na stałę bo faceci opowiadają sobie która jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starzy kawalerowie tez maja zaburzenia psychiczne, dlatego stare panny sa same, bo nie chca facetow z zaburzeniami psychicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to nie na miejscu jest nazywać "singielki" starymi pannami. Często sa to spełnione kobiety, szczęśliwe i wiedzące czego chcą od życia. Czy to dlatego nazywana jest starą Panną bo nie ma obok niej mężczyzny? Może być w związku, choćby z kobietą. Czemu się ludzie nabijają? Nie sądzę że to jest powszechne, a jeśli już takie osoby krytykujace są, to widocznie mają niezbyt równo pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymitywne menelstwo i niedorozwoje mają z tym problem, że ktoś nie ma męża czy żony. Mnie mamusia nauczyła jeszcze w wieku przedszkolnym, że nie śmiejemy się kogoś za wyjątkiem sytuacji, kiedy osoba jest żenująco głupia i swoim zachowaniem sama się o to prosi. Miałam okazję założyć rodzinę, po prostu tak wyszło, ale większość moich rówieśników to single i jakoś nie mają z tym problemu, chociaż w tym roku 30 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×