Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mozliwe zeby dorosla osoba nie mogla przez 5msc znalezc pracy w duzym miescie?!!

Polecane posty

Gość gość
Widzisz, to zależy czy nie chce pracować czy nie da rady czy może ma jakiś pomysł i chce np. Się doksztalcac. Tak na prawdę to sprawa miedzy nia a matką skoro ta ja utrzymuje. Niemniej może pomóż siostrze, podpowiedz coś. Ja swojej siostrze ciągle mówię, żeby zmienila prace, bo poszla do fizycznej ze wzgledu na kase. Wcześniej pracowala w banku i zarabiala 1800, teraz 2500-3000, ale ciężko fizycznie i po 10 godzin. Szkoda mi jej... nie wiem jakie masz relacje z siostrą, ale może pogadaj z nią szczerze, dowiesz się jakie ma plany, może będziesz mogla pomóc. Jeżeli jest to osoba leniwa, bez chęci do nauki i pracy i jedynym planem jest żyć za pieniądze mamy to musisz porozmawiać z mamą. Jeżeli chce ja utrzymywać to jej sprawa, ale ty masz prawo odmówić kolejnej pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to len to co będzie jak matki nie będzie? Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur303030030330
Ja w czasie studiow pracowalem na sluchawce i jakos mi starczalo na wszsytko. 1800 to nie majatek ale do tego nie potrzebowalem zadnego wyksztalcenia, doswiadczenia, a praca jest lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Len pasozyt bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem taka złapie chłopa na dopę i za jakiś czas będzie lament bo on ją zdradza bo ma już dość i znów siostra będzie miała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nawet do byle jakiej pracy fizycznej maja kosmiczne wymagania a zarobki groszowe. Kiedyś pracowalam na magazynie, praca ciężka, bieganie, dźwiganie, ale to jeszcze nic. Bowiem artykuły na hali były poukładane byle jak, bez składu i ladu i teraz zapamietaj gdzie na hali lezy każdy z kilku tysięcy produktów... A trzeba było szybko szukać i pakować. Wytrzymalam tam tydzień a dniowka to było 50 zł za 8-10 godzin pracy. To ja wole być pasożytem albo popełnić samobija niż tak zapieprzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepiej zapieprzac niz zerowac na matce? Byloby mi po prostu wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat i też nie mam pracy. Ale nie mieszkam w dużym mieście, tylko takim 50-tysięcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaZeSlonsko
jest bardzo duzo pracy, tylko cosik chetnych nie ma, u nos na ajzie codzien jest kolejka bo chopy i babki zwozą zlom, a jak kiero nie umi znoć pracy to zawsze moze rozkladac nogi byle niy tanio bo to siara na dzielni, jak juz sie onaczyć to na fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×