Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do wolnych mezczyzn

Poznajecie kobiete, nawet spodobala wam sie i nie ma faceta co robicie ?

Polecane posty

Gość pytanie do wolnych mezczyzn

A. jak najbardziej chcecie ja poznac, uwazacie ze fajnie jest ze sa jeszcze wolne kobiety w tym wieku, moze okaze sie interesujaca osoba, kobiety po 30stce sa atrakcyjne dla was, idealne na zony i matki wg was B. kobieta po 30stce juz was nie interesuje, dlatego ze mlodosc juz przeminela, juz nie pociaga was tak jak 20letnia mloda, za stara za matke waszych dziec****ewnie bedzie usilnie dazyla do szybkiego malzenstwa, a wy cenicie sobie wolnosc, szukacie mlodszej, C. kobieta po 30stce juz was nie interesuje, dlatego ze pewnie cos z nia nie tak, skoro po 30stce jest i nie ma nawet chlopaka, ze jeszcze nikogo nie znalazla, nie chcecie jej poznac, macie obawy, ze taka kobieta duzo wymaga, oczekuje, nic nie dajac w zamian i ze taka trudno zadowolic. Ktora odp wybieracie panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do wolnych mezczyzn
chodzi o kobiete po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Drwęcy
Mierzymy delikwentkę wzrokiem i realnie oceniamy swoje szanse. Naczęściej obchodzimy się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robie bo mi się nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystawiam jej język i ona już wie, że jestem fajny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla normalnych punkt A Dla boidopy i fajtułapy punkt C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej A . Trochę bym jednak podszedł z dystansem. Bałbym się że odpychała potencjalnych partnerów cechami takimi jak: - Ksieżniczkowanie - Wieczna histeria - Oziębłość seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1sze pomyślał bym że skupiła się na karierze i może być rozsądną kobietą z klasą która nie leci na byle kogo, bo ja sam tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ksiezniczkowanie -tzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp. A. jeśli widzę że spotyka się z kimś jeszcze i odpowiada "to tylko kolega" a mówi mi że jest wolna, zapala się odrazu czerwona lampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla normalnych punkt A Dla boidopy i fajtułapy punkt C " x Typowa wypowiedź płytkiej baby, która myśli, że zabezpieczy swoje interesy, gdy nazwie prawdziwymi facetami tych, których chce wykorzystać, a Ci co będą mieli ją gdzieś nazwie fajtłapami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D. kobiety po 30 mnie nie interesują i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na kawę i tyle. Przyjaciół nigdy za dużo. Kochanek nigdy za dużo. A sex z kimś kto mnie nie interesuje też mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się boję 30stki , wolałbym 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to nie problem, ważniejsze co robiłaś wcześniej, bo jeżeli musiałaś się wyszumieć (np. z ciapatymi) i wróciłaś do zapyziałej Polski szukać głupka, no to już będzie trudniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ona da wyraźne znaki, że też jej się podobam, to można spróbować. Jak jest bierna i stosuje głupie gierki, to odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film " Milczenie" obsada: filmweb.pl Michał Żebrowski Jan Skrzetuski Izabella Scorupco Helena Kurcewiczówna Aleksandr Domogarow Jurko Bohun Krzysztof Kowalewski Jan Onufry Zagłoba Zbigniew Zamachowski Jerzy Michał Wołodyjowski Wojciech Malajkat Rzędzian Andrzej Seweryn Jeremi Michał Wiśniowiecki Ewa Wiśniewska Kurcewiczowa Wiktor Zborowski Longinus Podbipięta Marek Kondrat Jan II Kazimierz Andrzej Kopiczyński Zaćwilichowski Gustaw Holoubek Senator Kisiel Adam Ferency Chan Daniel Olbrychski Tuhaj-Bej Maciej Kozłowski Krzywonos Agnieszka Krukówna Młoda Ukrainka Gustaw Lutkiewicz Barabasz stary Jerzy Bończak Czapliński $related.related Włodzimierz Brodecki Pisarz Joanna Brodzik Panna młoda Marek Cichucki Krzysztof Wierszułł Marek Frąckowiak Wachmistrz na weselu ukraińskim Lech Dyblik Anton Tatarczuk Rafał Cieszyński Subagazi, głównodowodzący wojsk Chana Jerzy Cnota Przewoźnik na Dnieprze Maciej Czapski Kozak Bernard Ładysz Did Lirnik Szymon Kobyliński Senator Ostroróg Paweł Kleszcz Mołojec Krzysztof Gosztyła Adam Warchoł Kozak Robert Więckiewicz Kozak Piotr Komorowski Dowódca oddziału napadającego na poselstwo polskie nad Dniestrem Krzysztof Artur Janczar Krzysztof Artur Janczar Pan młody Janusz Zerbst Janusz Zerbst Esauł Rusłana Pysanka Rusłana Pysanka Horpyna $related.related Dmitri Mirgorodsky Ataman koszowy $related.related Tadeusz Głoskowski Oficer księcia Jeremiego Anna Majcher Anna Majcher Karczmarka Andrzej Pieczyński Andrzej Pieczyński Czeremis, sługa Horpyny Eugeniusz Priwieziencew Eugeniusz Priwieziencew Maksym, stróż w Rozłogach Stefan Szmidt Stefan Szmidt Wachmistrz Skrzetuskiego $related.related Przemysław Tejkowski Tyzenhauz Leszek Teleszyński Leszek Teleszyński Ksiądz Muchowiecki Aleksander Wysocki Aleksander Wysocki Marek Czyżewski Krystyna Feldman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film " Milczenie" obsada: filmweb.pl Michał Żebrowski Jan Skrzetuski Izabella Scorupco Helena Kurcewiczówna Aleksandr Domogarow Jurko Bohun Krzysztof Kowalewski Jan Onufry Zagłoba Zbigniew Zamachowski Jerzy Michał Wołodyjowski Wojciech Malajkat Rzędzian Andrzej Seweryn Jeremi Michał Wiśniowiecki Ewa Wiśniewska Kurcewiczowa Wiktor Zborowski Longinus Podbipięta Marek Kondrat Jan II Kazimierz Andrzej Kopiczyński Zaćwilichowski Gustaw Holoubek Senator Kisiel Adam Ferency Chan Daniel Olbrychski Tuhaj-Bej Maciej Kozłowski Krzywonos Agnieszka Krukówna Młoda Ukrainka Gustaw Lutkiewicz Barabasz stary Jerzy Bończak Czapliński $related.related Włodzimierz Brodecki Pisarz Joanna Brodzik Panna młoda Marek Cichucki Krzysztof Wierszułł Marek Frąckowiak Wachmistrz na weselu ukraińskim Lech Dyblik Anton Tatarczuk Rafał Cieszyński Subagazi, głównodowodzący wojsk Chana Jerzy Cnota Przewoźnik na Dnieprze Maciej Czapski Kozak Bernard Ładysz Did Lirnik Szymon Kobyliński Senator Ostroróg Paweł Kleszcz Mołojec Krzysztof Gosztyła Adam Warchoł Kozak Robert Więckiewicz Kozak Piotr Komorowski Dowódca oddziału napadającego na poselstwo polskie nad Dniestrem Krzysztof Artur Janczar Krzysztof Artur Janczar Pan młody Janusz Zerbst Janusz Zerbst Esauł Rusłana Pysanka Rusłana Pysanka Horpyna $related.related Dmitri Mirgorodsky Ataman koszowy $related.related Tadeusz Głoskowski Oficer księcia Jeremiego Anna Majcher Anna Majcher Karczmarka Andrzej Pieczyński Andrzej Pieczyński Czeremis, sługa Horpyny Eugeniusz Priwieziencew Eugeniusz Priwieziencew Maksym, stróż w Rozłogach Stefan Szmidt Stefan Szmidt Wachmistrz Skrzetuskiego $related.related Przemysław Tejkowski Tyzenhauz Leszek Teleszyński Leszek Teleszyński Ksiądz Muchowiecki Aleksander Wysocki Aleksander Wysocki Marek Czyżewski Krystyna Feldman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×