Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielkanocna

5 kg w dwa tygodnie

Polecane posty

Gość Wielkanocna

Czy dam rade schudnac 5 kg do świąt? A więc mam 2 tygodnie ...... W planie owoce i warzywa. Ktoś się przyłączy? Jestem po 40-tce, waże jakieś 66 kg - jutro rano się zważę dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno sie chudnac jakis 1 kg na tydzien. Ale bardzo polecam chodzic na basen 2 razy w tygodniu. Ja po miesiacu plywania zleciałam -4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę ze po tybetańskich specyfikach pojawia sie kompulsywne wypisywanie na kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka31
Dokładnie, kolejny efekt, który po takich eksperymentach z suplementami na odchudzanie się pojawia - to bóle brzucha i zaparcia - u mnei tak było po liporedium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja82
U mnie fatalne skutki uboczne wystąpiły po kilku tygodniach stosowania Calominalu. Nie dość, że nic w odchudzaniu mi nie pomógł, to nieznośne zaparcia po sobie zostawił. Beznadziejny suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna janeczko
Zgodzę się z Felicją w temacie tego suplementu. Calominal to jedno wielkie napompowane marketingowo oszustwo. Brałam go przez blisko 2 miesiące regularnie biegając i chodząc na zajęcia fitness. Niestety, nie udało mi się uzyskać sensownych efektów (schudłam zaledwie 2 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataW
Podobnie jak Wy dziewczyny, dałam się na to nabrać i teraz żałuję, bo doświadczyłam tego co Felicja, dodatkowo cierpiąc takie wzdęcia, że nie mogłam się w spodnie normalnie zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina87
Przyspieszyć odchodzania na pewno nie pomoże Calominal - ja go stosowałam przez ponad 2 miesiące z mizernym efektem w postaci utrafty zaledwie 2 kilogramów, które nic nie zmieniły w mojej sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w 1.5 miesiąca,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 98
Janino, ja też źle zrobiłam kupując pewien suplement - Liporedium. Używałam go przez 8 tygodni, pomimo bólów brzucha które u mnie powodował. niestety, te wyrzeczenia na nic się zdały, schudłam zaledwie kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaP
Therm line pro jest na prawde obiecującym suplementem. Ja stosuję go teraz, już 5 tydzień i staram się trzymać dietę (mam rozpisaną przez dietetyka). Do tej pory udało mi się schudnąć 4,5 kg, ale widać bardzo znaczące zmiany w sylwetce - zredukowały mi się fałdy tłuszczu na brzuchu, to działa :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Iga
Ja o takim efekcie mogłabym tylko pomarzyć.. Próbowałam się odchudzać na początku tego roku z rygorystyczną dietą i suplementem diety Liporedium. Męczyłam się tak przez 10 tygodni, a o efektach nawet wstyd pisać. Schudłam zaledwie 2 kg, nic się nie zmieniło w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 89
Takich relacji, wzbogaconych o opinie o skutkach ubocznych Liporedium jest pełno, dlaczego ich nie przeczytałaś, zanim go kupiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażkaFitgirl
Myślę, że będzie miała cholernie ciężko to zrobić. 5 kg to jednak dużo. Ja w miesiąc schudła aż 2 kg i uważam, że to jest bardzo dobry wynik. Ale co ćwiczenia, ćwiczenia i odpowiednia dieta owoce, a przede wszystkim codziennie rano wcinam pełnowartościowe musli Fittela ( mi smakują truskawkowe i bananowe). Więc nie poddawaj się tylko działaj. aaaa i pij dużo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestalam jesc przed snem, odstawilam potrawy smazone i chodze na aqua fitness raz w tygodniu plus biore iqacai, aby wspomoc metabolizm, stracilam 5kg i jestem z siebie dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kit!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudi82
Ja oczywiści gubię 5kg ale w miesiąc! I to jest naturalny spadek a nie w 2 tygodnie! Jestem na diecie, jadam regularnie posiłki, przyjmuję suplementację African Mango http://afrikanmango.pl i ćwiczę i cieszy mnie wynik jak staję na wagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy wszyscy macie z tą wagą, waga nam nic nie powie. Trzeba się mierzyc. Po drugie w dwa tygodnie na głodówce może i schudniesz , ale pomyśl o konsekwencjach. Efekt ja jo murowany, plus wykończony organizm. Chcesz schudnąć weź się za robote, skorzystaj z suplemenacji, ja mam african mango z vital progres, ale możesz stosować co innego, siłka, dieta i efekty same przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Slimunox - 4 miesiące stosowania i 12 kg mniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam, stosowałam przez pół roku i udało mi się zrzucić 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyspieszycie proces odchudzania dzieki sumplementowi diety Slimunox. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×