Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoszmarNaJawie

Oszustwo pracodawcy

Polecane posty

Gość KoszmarNaJawie

Witam mam problem z sytuacją w jakiej jestem. Mój pracodawca (były już na szczęście ) oszukał mnie mówiąc mi, że przedłuży ze mną umowę. W ostatni dzień mi oznajmił, że mogę się spakować bo to był mój ostatni dzień, gdyż jak stwierdził "Bo poprzedni pracownicy chodzili na chorobowe jak nie przedłużano im umowy" Totalna załamka :/ Jak się ktoś dowiaduje 2tyg. wcześniej to ma szansę na znalezienie nowej pracy, a tak to jestem głęboko 4-literach i muszę coś szybko znaleźć, póki mam jeszcze jakieś oszczędności i jestem przed wypłatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoszmarNaJawie
Czy pracodawca ma prawo się tak zachować? Nikt tego nie nadzoruje? W ogóle jak można być taką osobą, wydaje mi się, że osoba która zostawała często po godzinach i poświęcała się dla firmy powinna być godniej pożegnana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do PIPu.jeszcze dzisiaj.niczego szefowi nie podpisuj!ile pracowalas u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli pracowalas conajmniej 6miesiecy to nalezy ci sie 1miesiac wypowiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok czasu, umowa była na czas określony. Szef zapewniał mnie, że umowę przedłuży jednak w ostatni dzień oznajmił, że zgodnie z końcem umowy mogę zabrać swoje rzeczy i nie mam po co wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli pracowalas conajmiej 3lata to umowa automatycznie na czas nieokreslony i okres wypowiedzenia wynosi az 3miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma obowiazku przedluzac ci umowy.idz do PIP tam za darmo ci wyjasnia.jezeli koniec umowy to nie trzeba wypowiedzenia.ale na zwolnienie mozesz isc jeszcze przez chyba miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze zebys niczego nie podpisywala szefowi.NICZEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiadecwto pracy niech ci wysle poczta.i wszystko zalatwiaj tylo pisemnie,listem poleconym robiąc ksero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×