Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recsator555

Spróbujcie wczuć się w rolę imigrantów muzułmańskich.

Polecane posty

To są biedni wystraszeni uchodźcy wojenni. Ktoś zapyta - czemu zamiast kobiet i dzieci przybuwają same młode byczki? Bo to spokojni ludzie nienawykli do przemocy. Oni nie mogliby bić się z mężczyznami. Ktoś powie - przecież biją kobiety. To prawda ale kobietę jest bardzo łatwo pobić. Nawet spokojny i miłujący pokój wyznawca allaha jest w stanie pobić dowolną kobietę. Ktoś dopowie - nawet zgwałcić. Tak muzułmanie gwałcą ale pomyślcie czyja to naprawdę wina. Kobiety ich prowokują. Idzie taka blondyna obok napalonych arabów którzy dawno nie bzykali bo przecież uciekli do Europy zostawiając swoje żony, matki i córki na wojnie a teraz im się chce pobzykać. To jak mają teraz nie zgwałcić blondyny. Nie bądźcie rasistami i spójrzcie tolerancyjnie na imigrantów tak jak ja patrzę. Tak jak wszyscy lewacy patrzą. Jestem lewakiem i wcale się tego nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recsator jesteś podszywem rescatora zrozum że jesteś głupi bo jeśli kobieta mówi nie to znaczy nie ubiór czy wygląd nawet skąpy ubiór nie jest upoważnieniem do tego by zgwałcić kobietę jeśli kobieta mówi nie to znaczy nie R-E-C-S-A-T-O-R głupku myślisz że nikt nie umie czytać i się nie skapnie że udajesz użytkownika R-E-S-C-A-T-O-R 555?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
R-E-C-S-A-T-O-R głupku jesteś głupkiem i żałosnym podszywem w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
NAMYSŁÓW TO MIASTO POWIATOWE w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów Namysłów jest 60 km od Wrocławia i 45 km od Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
14:06 rescator 555 wiemy zauważyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Rescator 555 twój podszyw czyli autor tematu jest na tyle głupi że myśli że się nie skapniemy każdy kto wejdzie na kafe i przeliteruje R-E-C-S-A-T-O-R to znaczy że to jest podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namyslow to choujnia wielka
Rescatorze555 mam pytanie do ciebie wejdź tu i odpowiedz mi. Otwarcie przyznajesz się do bycia lewakiem. Teraz twierdzisz, że ktoś się pod ciebie podszywa. Podszywa czy nie podszywa to wszystkie tezy lewackie jakie pisze są przecież prawdziwe. - lewica ściąga muzułmanów do UE- lewica pozwala gwałcić muzułmanom - lewica pozwala na zamachy - lewica dąży do gender, homo, les, trans i pedo - lewica chce dla białych antykoncepcji, aborcji i eutanazji. Jeśli jak piszesz jesteś lewakiem to musisz popierać te rzeczy bo to są pomysły właśnie lewicy. Co na to odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
ReScator 555 Namyslow to choujnia wielka to podszyw tak samo jak autor tematu niech się ten podszyw od mojego miasta czyli Namysłowa odpieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, czy to możliwe, że Twoim dziełem jest ta banda idiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B O G
Lewactwo jest dzielem lewakow. Nie moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Rescator555 2017.04.01 "lewica wcale nie sciaga muzulmanow, sami przyplywaja" x Na zaproszenie lewackich rządów Niemiec, Francji i Szwecji. x "Owszem, nieudolne wladze unii nie potrafia tego zatrzymac" x To nie jest tak, że nieudolne władze Unii nie potrafią tego zatrzymać. Oni nawet nie próbują. Przeciwnie. Włoska straż przybrzeżna sama wypływa do imigrantów. x "lewica pozwala na zamachy. Ma to taki sam sens, jak powiedzenie, ze lewica pozwala na napady na banki, wlamania do mieszkan, kradzieze samochodow i setki innych przestepstw" x Dokładnie na to pozwala lewica islamskim bandytom. Imigranci włamują się do mieszkań, napadają na kierowców, dokonują setki innych przestępstw a poprawna politycznie policja udaje, że niczego nie widzi. Czytałeś mój temat o zwierzeniach szweckiego policjanta który postanowił przerwac zmowę milczenia i opowiedział jak to wygląda od kuchni? Polecam. x "lewica dąży do gender, homo, les, trans i pedo. Co to znaczy "dazy". x To znaczy tyle, że wspiera je finansowo, propaguje w mediach a nawet siłą wprowadza do szkół i przedszkoli. Znane są przypadki ucieczki Niemców na wyspy brytyjskie w obawie przed represjami ze strony jugendamtu bo rodzice nie chcieli puszczać dzieci na zboczone lekcje o pedałach i lesbijkach. Jakieś dalsze wątpliwości? Dziwi mnie, że lewackie zawiłości muszę wyjaśniać lewakowi. Rozumiem jednak, że lewaki muszą jakoś mydlić oczy, że niby to są przeciw imigrantom, przeciw gender i przeciw gejom. Aha, zaraz ktoś uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamamaty
Pomysł Merkelowej na podzielenie się uchodźcami między krajami, jest chory. Lewica o tym wie, i wie że nie zaleje nas nagle fala uchodźców. A dlaczego? Bo po 1. Polska nie jest atrakcyjna finansowo, co my im możemy dać jak sami wiążemy ledwo koniec z końcem? po 2. tolerancyjni to my nie jesteśmy, patriotyzm przybiera u nas bardzo "zaawansowaną" formę- agresja, nienawiść itd., z jednej strony można powiedzieć, że umiemy dbać o swoje i pilnować swojego, ale z drugiej nie znamy umiaru. Wyobrażacie sobie sytuację, u nas taką jak w Szwecji, muzułmanie osiedlają się na większym terenie i każą żyć innym jak oni, mówią, że to ich i koniec. Jak nic Polacy by tam byli w ciągu 5 minut. Szkoda, że nie potrafimy tak się przeciwstawić i walczyć o swoje, jeżeli chodzi o Pis.. ;) po 3. Muzułmanin przydzielony do danego kraju ma tam siedzieć i tyle, a przecież Polska sąsiaduje z Niemcami, kto ich tu zatrzyma? Niech pani Merkel obstawi granicę swoimi i niech pilnują... po 4. czy takie "każe Ci być w tym kraju" nie jest takie trochę pod a'la ich religia? Oni nie są naszą własnością, nie możemy im czegoś kazać. Ktoś powie, ok, ale im pomagamy powinni być wdzięczni.. jednak narzucanie im jak mają żyć, to już przesada. po 5. oni są zupełnie od nas różni, religia, styl życia, obyczaje, prawa.. my nigdy nie będziemy dla nich przyjaciółmi. Zawsze będzie jakieś ale...nigdy nie będziemy mogli czuć się bezpiecznie, mieszkając i żyjąc koło nich. Kiedyś jeden muzułmanin udzielający mi wywiadu, powiedział, że nie trzeba być terrorystą aby zabić dla religii. A skoro potrafią poświęcić życie własnego dziecka, to czy będą się wahać jeżeli będzie chodziło o obcego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×