Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DeepInLove

Czy to jest pierścionek zaręczynowy?

Polecane posty

Gość DeepInLove

Zakochałem się w kobiecie, która na swojej lewej dłoni nosi taki oto pierścionek: https://images83.fotosik.pl/476/5809d3ad2c74e83a.jpg Moje pytanie brzmi: czy to na pewno zwykły pierścionek ozdobny, czy może coś wspiera hipotezę, że jest to pierścionek zaręczynowy? Bardzo zależy mi na szczerej i możliwie precyzyjnej odpowiedzi. Nigdy nie przeżyłem tak prawdziwego uczucia, a ponieważ jestem osobą nieśmiałą, chciałbym uniknąć adorowania Pani związanej już z kimś innym. Serdecznie dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej o to zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeepInLove
Gdyby było to takie trywialne, z pewnością zapytałbym osobiście. Uwierzcie, że nie bez przyczyny piszę na forum. Nigdy nie umawiałem się na randkę. Gdyby ta próba miałby zakończyć się przykrym faux pas, mógłbym trwale się zniechęcić. Pytam, gdyż istnieją chyba jakieś kryteria, jakieś granice rozsądku, jakieś umowne parametry właściwe wyłącznie pierścionkom zaręczynowym... Z moich obserwacji wynika np., że są one wąskie (ten jest bardzo mocno poszerzony na górze) i zawierają jakiś szlachetny kamień bądź pakiet kamieni. Czy to więc możliwe, że pierścionek ze zdjęcia mógłby zostać wręczony na zaręczyny? Zresztą Ona nosi go na lewym palcu serdecznym. I gdyby nie fakt, że przed rokiem wróciła do Polski po kilkuletnim pobycie z granicą, miałbym raczej spokojną głowę, klasyfikując pierścionek jako zwykłą dekorację, Jednak w UK i pozostałych krajach anglosaskich wszystkie artefakty ślubne nosi się na lewej dłoni. Stąd tak głęboka konfuzja i zainteresowanie rodzajem pierscionka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, można nosić przecież pierścionki, czy nawet obrączki bez ślubu. I odwrotnie - osoba zaręczona nie musi wcale nosić pierścionka (np. pierścionek jest w naprawie, w pracy jej niewygodnie, jest za cenny "na codzień" itp.). Musisz inaczej się dowiedzieć, czy jest zaręczona, czy nie. Nie macie wspólnych znajomych? Może poszukaj jej na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. sama kiedyś nosiłam "zwykły" pierścionek na palcu, gdzie nosi się zaręczynowe (było mi tak wygodnie). Także pierścionek (lub jego brak) o niczym nie świadczy. Równie dobrze kobieta może nie być (jeszcze) zaręczona, a być z kimś w związku od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeepInLove
Hmm, Ona niestety nie ma konta na facebooku. To niebanalna osoba, zafascynowana nauką. Wspólnych znajomych też nie mamy. Znam Ją z korytarza na uczelni. W sumie mógłbym spróbować poznać kogoś z Jej bezpośredniego otoczenia i zapytać. To chyba jedyne sensowne rozwiązanie bo widzę, że pierścionki niczego nie determinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×