Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna zmusza mnie do zareczyn

Polecane posty

Gość gość

Jestm z dziewczyna 2,5 roku od jakiegos czasu codziennie mowi mi ze chce zareczyny dziecko slub. Wczoraj nawet mi powiedziala ze dopoki sie jej nie oswiadcze to niema mowy o kupnie mieszkania dla nas. Ona uwaza ze zareczyny dziecko slub jest wazniejsze niz kupno mieszkania dla nas. I wtedy dopiero to wszystko powoli realizowac. Nie wiem co mam juz o tym sadzic myslec. I co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? Że ona ma takie parcie ślub i dziecko? Jesteś pewien że to właśnie z nią rodzinę zakładać? Zalatuje trochę desperacją jej zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My najpierw zamieszkalismy razem. Po dwoch latach dziecko, po trzech slub i po 4 kolejne dziecko. Teraz jak na to patrze 5o ten slib nie wiem po co ale po pierwszym dziecku mialam parcie. Jakos sie poczulam lepiej po tym slubie moze ona tez z tych. Co Ci szkodzi sie zareczyc. Slub mozez wziac za 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce dziecko przed ślubem czy coś pokręciłeś ? Rozumiem ze mieszkanie tez jest dla niej ważne ale nie przed pewnymi ustaleniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem jest to że nie myślałeś o niej jako o przyszłej żonie, czy to że ona by chciała? Słyszałam już o kilku przypadkach gdzie para tak chodziła ze sobą i chodziła. .ona chciała ślubu on niekoniecznie. ..ona na mocno nie naciskała bo po co ...bo to tylko papierek. .. nie był gotowy. ..no to po x latach dała mu wybór jak nie chcesz ślubu to rozstanie. ..rozeszli się i raptem nie minął rok jak On ślub wziął tyle że z inną! !! Więc może ona chce mocno bo ty z kolei mocno nie chcesz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie chcesz z nua slubu i dzieci to po co z nia jestes? Tylko po to zeby ci dokladala do splaty kredytu za mieszkanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×