Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 miesięczne dziecko nie ma jeszcze ząbków.

Polecane posty

Gość gość

Synek za kilka dni skończy 10 miesięcy i nie ma ani jednego ząbka. Lekarz mówi,że do roku ma czas i po roku będziemy się martwić. Dziąsła ma spuchnięte i twarde. Gryzie wszystko jak leci,ślini się i pluje. Ostatnio mniej je,płacze przy naciskaniu dziąseł. Brak ząbków spędza mi sen z powiek. Dzień w dzień po kilka razy sprawdzam mu czy już przypadkiem ząbek nie wyszedł. Młodsze dzieci koleżanek mają już chociaż jednego ząbka. Słyszałam gdzieś,że jak ząbki przez długi czas nie wychodzą to nacinają dziąsła...bardzo chce tego uniknąć ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek też ma 10 miesięcy i brak zębów. Też się bardzo martwie. Niby czuć coś pod dziąsłem ale nic nie widać na wierzchu. Też codziennie sprawdzam czy coś nie wyszło i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka pierwszego zeba miala dokladnie na 11 miesiecy.W przeciagu tygodnia wyszly jej 4 zabki.Teraz ma roczek i zadnych innych zebow nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 11 miesięcy i 0 ząbków. Dziąsła opuchnięte i ślina cieknie. Nie martwię się bo ja miałam rok jak mi wyszedł pierwszy. Mam zdrowe i ładne zęby dzięki temu, że miały dużo czasu na mineralizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu dziecku pierwszy ząb wyszedł na roczek. Potem wychodziły po kilka naraz i tak do 2 lat miała wszystkie. Dziękuję Bogu że miała bezbolesne ząbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co martwić - mój właśnie ma 11 miesięcy i dopiero co Mu wyszły na dole pierwsze dwa ząbki, a slinic zaczął się po 4 miesiącu i wszyscy, że na pewno ząbki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przecież właśnie twoje dziecko ząbkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czym martwić. Mojej pierwszy ząbek wyszedł jak miała 10,5 miesiąca. Wszystkie dzieci dookoła mają już po 4- 6 zębów, a moja jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się martwię że mojemu synkowi za szybko wychodzą.ma dwa na dole dwa u góry i trzeci mu na górze idzie a dopiero skończył 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupia baba 16.36 Tępa dzida. Urosły Ci już włosy łonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn mial 12,5 miesiaca jak wyszedl pierwszy zab i w ciagu 4 miesiecy wyszlo 12, mialam 4 miesiace ciaglego wycia i zabkowania. Teraz ma 21miesiecy i wlasnie wyszla mu trójka- 13 zab. Nie ma sie czym martwic, nawet jesli po roku nic nie wyjdzie. Nie ma sie co spieszyc. Mlody dopiero teraz sobie daje umyc te zeby bez wrzaskow, ogolnie jakos nie wyczekiwalam tego zabkowania z utesknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez mial 11 miesiecy kiedy wyszedl pierwszy zab.tak ze jest sporo takich przypadkow nie ma sie co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny :) Troche się uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×