Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ontekqwert

podglądanie

Polecane posty

Gość ontekqwert

Jak się zachować? pomocy pliss... Ostatnio podglądałem kuzynkę jak zdejmowała stanik itd. a potem brała prysznic, a że u nas ( u babci jest taka altanka to wszystko widziałem) w trakcie gdy się rozbierała zacząłem sobie walić... to niestety nie wszystko, nie wytrzymałem i zabrałem z automatu stanik ( myślę że tego nie zauważyła bo kabina prysznicowa jest z drugiej strony,więc nie mogła tego widzieć.) następnie ocierałem sobie k***skiem stanik i obserwowałem jak się kąpię, co najgorsze że jak wychodziła z prysznica to przyuważyła mnie... smutas.gif to chyba najgorsze,bo rzuciłem stanik na ziemię i zwiałem, i potem następnego dnia dziwnie na mnie patrzyła,nie chciała rozmawiać, a jak byliśmy samemu to zapytała czemu to zrobiłem i czy zrobiłem to do końca ( bo nie zdążyłem tamtego wieczoru się spuścić,bo nie było nigdzie spermy na jej staniku,czy tam na ziemi - stąd wnioskuję) tak mi się wydaje że o to jej chodziło, i pokazała mi stanik że ma go założonego,znaczy nie całość , tylko kawałek ramiączka) a że zaraz weszła babcia do pokoju to nic nie mówiłem.... jak uważacie napisać do niej...czy co ...czego ona chce ode mnie... głupio mi teraz z tym,czemu ja to zrobiłem :/ pomocy...ktoś był w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×