Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AnnaBella91

Facet znalazł zabawki erotyczne

Polecane posty

Hej wszystkim, mam taki problem z moim obecnym facetem jestem 2 miesiące. Dziś doszło do dość krępującej sytuacji a mianowicie, znalazł on zabawki erotyczne. Dwa wibratory. Jeden z nich dostałam od koleżanki w ramach prezentu na urodziny dla tak zwanego jaja, drugi kupiłam wspólnie z poprzednim partnerem dla urozmaicenia pożycia. Obecny facet zareagował dość dziwnie. Był wręcz zażenowany tą sytuacja. Ja poczułam się bardzo też niezręcznie... Zaczął mnie wypytać skad to mam, czy się tym zabawiam itp. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam mu że jeden dostałam od koleżanki na urodziny a drugi był elementem urozmaicenia pożycia z poprzednim. Powiedzcie czy zrobiłam źle? Chciałam być szczera nie kłamac.. czuje się teraz źle z tą cala idiotyczną sytuacja. Nie zabawiam się na chwilę obecną żadna z tych zabawek... Czuje się jak idiotka i się obawiam że ta sytuacja może zaważyć na naszym związku. Zależy mi na facecie jest wręcz idealnie ale ta dzisiejsza sytuacja była dla mnie naprawdę bardzo krępująca.. powiedzcie mi jak mam się teraz zachować co robić.. czekać może aż ucichnie cala akcja? Dodam też że przeprowadzał ze mna jakby wywiad , po co na co te zabawki itp. było do dla mnie bardzo krępujące ponieważ nie jestem już z tamtym facetem nic nie ma a co było to wg mnie nie istotne... doradźcie proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×