Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jakaś kobieta przyznaje sie ze jest daremna w sexie?

Polecane posty

Gość gość

Z mojego doświadczenia wynika ze praktycznie każda kobieta myśli ze jest niesamowita w łóżku, nawet jesli leży jak kłoda,to złe, to fuj, a tamto to tylko prostytutki robią. Jesli facet sie spuści uważają ze to ich zasługa bo są świetne. Troche to tez nasza wina bo raczej nie mówi sie kobiecie ze jest beznadziejna, by nie palic mostów, lepsza kłoda niz reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I vice versa :D A tak serio, jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze daremny facet nie powie ze jest daremny ale przynajmniej sie nie chwali ze jej ogierem przed kobieta, a jak skończ po 3 min to się głupio tłumaczy. A kobieta jest wg siebie super sexy , po poleżeniu sobie z rozlozonymi nogami dalej twierdzi ze jest niesamowita i nic zmieniać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac autor postu jest typowym donŻULanem, który tylko wymaga, a sam nie ptorafi sobie znaleźć jednej dziewcyny, aby dopasować sie seksualnie to płacze po kobiecym forum. Zawsze możesz chodizć na d***** co spełnią twoje wymogi seksualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sprawdziłeś kiedyś synu co znaczy słowo daremny? i w jakim kontekście się tego słowa używa? bo ostatnio jest to słowo dość popularne wśród młodych przygłupów bez wykształcenia, ale żaden z nich nie umie go prawidłowo zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ja ostatnio spałam z facetem, do którego pól miasta sie slini, drugie pół juz przerobił , sam o sobie mysli ze jest swietny, wszystkie panny liczą na to ze cuda A jak przyszło co do czego to się okazało ze ani na grze wstepnej się nie zna, ani nie potrafi mnie rozbudzic , utelepalismy sie bez sensu, a do tego jechał na półmiekkim więc nawet nie poczułam ze go wsadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestalam sie starac w momencie jak po kilku próbach przejecia inicjatywy i prob nauczenia sie co i jak moje "kcohanie" odepchnelo mnie tekstem, zebym sie nie meczylai do niczego nie zmuszala. W ogole nie zauwazyl moich staran ;'( ale chociaz potrafi mnie rozsmieszyc w zyciucodziennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżko te "dziecko" jak mnie nazywasz miało 10 razy więcej kobiet pod sobą niz ty i pewnie jestem od ciebie starszy, nie masz żadnych doświadczeń wiec sie nie podlizuj kobietom pisząc bzdury, a twoja kobieta zapewne marzy by jej jtos tak dobrze zrobil jak ja swojej. Tak to racja kiedys dymalem wszystko co sie rusza, ale mialem zasadę zrobic kobiecie tak dobrze by sama wrocila i chciała jeszcze, nie bylem ani bogaty ani przystojny wiec sexem nadrabiałem. Stad moje liczne doświadczenia, a im większa księżniczka tym bardziej denna, uważająca ze jak się zgodziła to juz wszystko reszta należy do faceta i facet ma byc szczęśliwy ze byl z taką boską istotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie jestescie oblesne lafiryndy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak ktoś o małym polocie intelektualnym próbuje używać słów których nie rozumie, a co gorsza nawet nie chce mu się sprawdzić co oznaczają. Generalnie słowo daremna mnie zaciekawiło w tym temacie i się nie zawiodłam. HAHAH :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ten co inteligenta udaje :D temat założył. Tylko o seksie, dopach, analu nadaje bo szurniety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisywać temu idiocie. Przecież to łatwo rozpoznać, że to kwasi znów ten głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daremna? :D Daremny twój trud. Zawsze będziesz głupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle te daremne i samotne, lub im mąż na d***** chodzi zamiast zastanowić sie nad sobą szukają w słownikach słowa daremny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź ich śladem samotny glupcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.05:D:D:D a ten dalej swoje :D idiot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego żadna się nie przyznaję, że jest daremna ? Ale debile tu piszą i gdzie się z takim głąbem ktoś gdzieś pokaże w towarzystwie. Jak gębę otworzy to reszta towarzystwa ze śmiechu umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze 3 posty to pisał sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×