Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę przerażona

Nie radzę sobie na stażu.

Polecane posty

Gość Trochę przerażona

Witam Od połowy miesiąca jestem na stażu z urzędu pracy jako rejestratorka medyczna. Szczerze mówiąc myślałam że to łatwiejsza praca a wyszło na to ze sobie nie radzę... tłum ludzi którzy czekają na obsługę przeraza mnie i wszystko źle przez to robię. Myślałam że się wszystkiego na spokojnie nauczę a tu jest dużo gorzej. Nie chce się nad sobą uważalac ale chciałbym się dowiedzieć czy ktoś inny tez miał takie problemy i jak sobie z tym poradzil. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem powinna byc przy Tobie osoba ktora Cię na spokojnie wprowadzi w te sprawy lub ktos kogo możesz zapytać a poza tym się nie dziwię Tobie, postaraj się opanować i jakos pojdzie przeżyłas 1 dzien to i drugi a potem bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam na stażu jako rejestratorka medyczna. Miałam wtedy 19 lat, od razu po liceum poszłam. Wtedy jeszcze królował e-wuś a nie medicus. W przyszpitalnej poradni były jeszcze papierowe terminarze i historie choroby, teraz jest lepiej bo wszystko w komputerach. Na początku się stresowałam, ale w gruncie rzeczy robota jest łatwa, tylko natłok ludzi w niekończącej się kolejce i przez telefon frustruje. Rób swoje na spokojnie, to nie praca na taśmie. Ważne żeby wszystko sie zgadzało. Btw, po tym stażu dostałam umowę o pracę i już 4 rok leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Precyzuje ze jestem na stażu od połowy marca i dalej nie mogę się wbić w ten zawód ale nie chce się poddawać bo w gruncie rzeczy ta praca mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×