Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skórzana spódnica na mature

Polecane posty

Gość gość
kusisz tą spódnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusze? ciekawe kogo? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kusisz a przy okazji swoje koleżanki i kolegów będziesz kusiła jak ubierzesz nie wspomne już o komisji na maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, rzeczywiście rasowa ze mnie kusicielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż legginsy skórzane na to załóż spódnice skórzaną i zebyś na maturze nie zmarzła załóż kurtkę skórzaną i jestem pewien że będziesz miała pseudonim na maturze "Skórzana Maturzystka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modna to nie znaczy, ze pasuje na wszystkie okazje. Na pierwszy panstwowy egzamin od niedawna pelnoletniej kobiety z pewnoscia nie pasuje skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mature zdaje w tym roku i mam skórzaną spódnicę w swojej szafie ale na mature nie odważe się jej założyć poprostu nie pasuje ona na maturę po za tym bała bym się reakcji innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę nic złego w skórzanej spódnicy, o ile długość jest w porządku i dobrze dobrałaś bluzkę i buty ;) Sama ostatnio widziałam fajne rzeczy ze skóry, jak szukałam kurtki skórzanej na wiosnę dla męża, o tutaj http://luman.pl/pl/16-kurtki-skorzane-meskie - odzież skórzana może być super elementem garderoby, tylko trzeba umieć ją nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tylko tyle że w takich spódniczkach i spódnicach nie jedną tirówke widziałem jak stoi na drodze a chyba nie chcesz się do nich upodabniać weż się ubierz na maturę normalnie w spódnice ale nie skórzaną i nie zawracaj głowy takimi głupimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać,że kolega tylko jeździ tam gdzie tirówki stoją:) ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeżdże tam gdzie tirówki stoją tylko jadę do pracy samochodem a nie będe jezdził objazdami dlatego tylko ze stoją tirówki to nie moja wina że w czasie jak jade do pracy i wracam do domu stoją po drodze tirówki zresztą nie będe się tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tirówki też pewnie zdawały maturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×